Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek a közös udvaros,...

Szerintetek a közös udvaros, zárt kertes (tehát ez mind földszint) házak a jobbak, vagy a körfolyosós emeleti lakások?

Figyelt kérdés
Mindig panelban laktam, ám most kevesebb pénzből kellene lakást vásárolnom. Sem zárt kertes közös udvaros házrészben, sem körfolyosós panelban nem laktam még soha. Kérlek írjátok le, hogy mi az előnye-hátránya mind a két variációnak! Nagyon köszönöm!
2015. febr. 24. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"...közös udvaros, zárt kertes (tehát ez mind földszint) házak..." A régiek 99%-a vizes,dohos.


"...körfolyosós emeleti lakások..." Inkább,de sarki legyen! Más kölönben egész nap előttetek mászkálnak.

2015. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

a földszinti zárt kertes nagyon sötét. és hidegebb is, főleg télen. meg oda könnyebb betörni is. én nem szívesen laknék olyanban.


inkább emeleti. embere válogatja, hogy az "átmenő forgalom" mennyire zavaró. engem annyira nem zavart. a fény hiánya sokkal inkább. Ha belső udvarra néző, akkor a rácsok frusztrálóak lehetnek, az utcára néző viszont hangosabb.

2015. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közös lónak (udvarnak) turós a háta, elég, ha a gyerekek kicsit hangosabbak, már ordít a másik lakó.
2015. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!