Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik Ingatlanügynökséget...

Melyik Ingatlanügynökséget Bízzam Meg Újpesti Lakásom Eladására?

Figyelt kérdés
aki elis tudja hamar adni..és nem drága..és nem csaló...stb. tapasztalatott is írjatok ha tudtok. köszönöm

2015. febr. 27. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha mindenképp akarsz akkor Duna House. De nem olcsók. (Egyik sem az.)

Azt ajánlom hirdess minden ingatlan oldalon,újságban, hirdető táblákon. Olcsóbban kijössz, mert amúgy egy ilyen cég súlyos százezreket elkér.

2015. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉN egy kicsivel adtam el. Feltettem olx-re a lakást, két ingatlanos jelentkezett, hogy eladná, az egyiknek konkrétan volt vevője és egy hét alatt eladtuk. Persze jutalékért, de ez benne van a pakliban.
2015. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is hirdess az olx-en, a jofogason, úgyis egy csomó ingatlanos is meg fog keresni, válassz közülük!


Olyannak nem adnám be, aki

- ragaszkodik a kizárólagossághoz (hacsak nem akarod valamiért kifejezetten valahova kizárólagosba adni)

- akkor is kéri a jutalék egy részét, ha nem ő adja el a lakást

- magas jutalékkal dolgozik (4% vagy több)

- az a személy, aki megköti a megbízást, nem jön többet (csak más, számomra ismeretlen ingatlanosokat küld)


Minden szerződést olvass át alaposan, mielőtt aláírod!!! Ne érjen később meglepetés!!!

2015. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én házat adtam el Duna House-szal, de nem volt kizárólagos, viszont csak azt engedtem be, akit én is megfelelőnek tartottam. Semmiféle lakásmaffiás ravasz cigó nem jutott be! Még így is megpróbáltak betörni. Végül az ingatlanos adta el, persze megkapta a jutalékát, de minden jól ment.
2015. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én az avatar-t tudom ajanlani onnan is nevery tundet...a szerzoses megkotese utan 15 percel eladta a lakasomat! Masnapra ugyvedet is intezett es mar a penz is a kezemben volt. Dunahaust nem ahanlom atverik az embert!!!
2015. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!