Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 21. kerület Kiss János altábor...

21. kerület Kiss János altábornagy utcáról és környékéről vélemények?

Figyelt kérdés
Ebben az utcában szeretnénk lakást venni.A kislányommal,férjemmel és két leendő kiskutyánkkal költöznénk.Mennyire biztonságos környék?

2015. márc. 1. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
az 12. kerület. Jó környéknek számít. Szerintem a közlekedése nem annyira jó, de elmegy. Nem pontosan értem, hogy a biztonság alatt mit értesz. Ha azt, hogy vannak-e utcai bandák, akkor nincsenek, sőt a lehető legmesszebb van az összes ilyen résztől. Ha arra vagy kíváncsi, hogy betörhetnek-e akkor nem tudom. Nem tudom pontosan hova akartok költözni, de nem biztos hogy egy ottani lakásban elfér két kutya. Egyébként viszonylag jó utca, mert van benne fasor, ami Budapesten ritkaság, és közel van a Királyhágó térhez, ami a kerület központjának tekinthető. .
2015. márc. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy valóban csepelen is van ilyen utca. Arról azt kell tudni, hogy csepel központjához van közel, és egy lakótelep (vagyis szeritenm kutya ott sem esélyes)A közbiztosnág nem annyira jó. Úgy is lehetne mondani, hogy az utóbbi időben kifejezetten nem annyira jó.
2015. márc. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egyébként itt van egy cikk magyarország bűnözési térképéről, és benne egy link a térképhez, ahol megnézheted a téged érdeklő környéknek a büncselekmények számát és típusát.


[link]

2015. márc. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a fenti cikk például azt aírja, hogy csepel kifejezetten biztonságos kerület.
2015. márc. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ahogy elnézem mondanak ezt is,azt is. De nekem a családom és a kiskutyáim biztonsága és testi épsége a legfontosabb. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettél!!
2015. márc. 1. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
a bűnözési statisztikákban inkább a betörések alapján szoktak rangsort állítani, és nem az utcai támadások vagy hasonlók alapján.
2015. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Úgy beszéltek Csepelről, mintha valami gettó lenne. Jártatok már egyáltalán Csepelen?? Ne a Kiss János altábornagy utcába költözz! Erdősor, és sétányok. Szinte 12. kerület, hegy nélkül. Boráros tér ugyan nem 15 perc hanem 30, de madárcsicsergésre kelsz, szeretem nagyon. Befektetési céllal ugyan sosem vennék itt lakást, de ha sajátnak szeretnéd akkor csak ajánlom, de csak Erdősor és sétányokat! Többi rész sem rossz, de nekem az túl zsúfolt, panelos.
2015. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"szinte 12. kerület". Ez egyrészt nem túl hízelgő, mert a 12. kerület borzalmasan szedettvedett főleg a hegyeken, másrészt meg nem is igaz, mert Csepel "kertvárosai" falusiasak, a 12. kerület meg egy nagyon elrondított lepukkant újgazdag villanegyed viszont semmilyen falusias momentum nincs benne kezdve a telekméretekről az épületek elhelyezésén át az utcai fasorokig.
2015. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Esetleg azóta van saját tapasztalatod akár az említett utcával, akár a közvetlen környezetével kapcsolatban?

2023. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!