Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen hátrányai vannak egy...

Milyen hátrányai vannak egy ilyen háznak?

Figyelt kérdés

Ikerházat néztünk, nagyon tetszik, meg a családi házaknak amúgy is brutális árai vannak ezen a környéken, annyi hitelt sem kapnék, hogy meg tudjuk venni. Ilyesmire gondoltam: [link]

Milyen hátrányai vannak egy ikerháznak egy oldalhatáros családival szemben?



2015. márc. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha normális szomszéd lakik melletted, akkor nincs hátránya. Ebbe beletartozik hogy ha neked már fúrni faragni kell reggel 8-9 óra felé, akkor Ő nem fogja verni a falat seprűnyéllel ezzel jelezve hogy ne csináld.

A zenehallgatás megint egy olyan dolog hogy lehet nem örülne neki a szomszéd.


Szvsz szép ház, de nekem vagy egészében kellene vagy sehogy, idegennel osztozni egy ikerházon, nem egy jó ötlet.

2015. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tatarozni kell, akkor egyszerre kell tatarozni mindkét házat. De van olyan hely, ahol a kerteknek is egyformának kell lenni.
2015. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ikerháznak csak annak előnyös, aki eladja!

Pic*ányi telekre felépít egy kimondottan eladásra épített anyag-kispórolós házikót,

és két baleknak meg eladja.

A mellékelt fotón is látni, hogy alig van telek, és a két szomszédház is csak pár méterre van.

Én biztosan nem mennék bele ilyenbe.

2015. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előnye a fűtésben van: van egy nagy közös falad, ahonnan nem a -20 fok hűti a házat, hanem a szomszéd központija. Szerintem megéri, én szeretnék egy ilyenben lakni, és láttam már jó szomszédokat is, nem kell egyből a hajnali fúrásra és hisztirohamokra gondolni - mi pl. tömbházban lakunk, van 5 szomszédom (alul, oldalt, felül), és egyszer sem éreztem úgy, hogy idegbajt kapnék a zajtól.
2015. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ikerháznak olyan esetben lehet hátránya, ha valami olyat kell intézni, csináltatni, javítani, ami éppen közös és mindkét ikerfél tulajdonos kell hozzá. Abból lehetnek viták. Amúgy amit leírtak, hogy a jó szomszédság a fenti esetet nem nézve is kell a mindennapokban, különben megette a fene, no persze rossz szomszéd megkeserítheti a napjait az embernek önálló családi ház esetén is....
2015. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!