Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyaralónak minősített házat...

Nyaralónak minősített házat vásárolnék. Van bármi akadálya, hogy életvitel szerűen benne lakjunk a családommal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Simán lakhatsz ott. De nyaraló övezetben nem köteles biztosítani dolgokat az önkormányzat, pl: gáz, víz, stb...
2015. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Semmi akadálya nincs. Én is ilyenben lakom már 7 éve.Azért annak érdemes utánna nézni, hogy van e a házra használatba vételi engedély, amit a földhivatalnál be van jegyezve.
2015. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
illetve nem jelentkezhetsz be állandóra
2015. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyi rendeleteket nézd át.Én Bp-en zártkerti ingatlanba költöztem.Az okmányirodába kérték a tul.lapot,meg egy nyílatkozatott kellett aláírnom,hogy az ingatlan alkalmas az életvitelszerű tartozkodásra.Van víz(hideg-meleg),áram,fűtés.Pár hónap múlva kijöttek ellenőrizni,de igazából csak az adózás miatt.Nálunk adómentes ha valaki életvitelszerűen ott lakik.
2015. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2015. márc. 16. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi akadaly nincs.
2015. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leányfalun, Tahitótfaluban sokan laknak ilyen házakban, eredetileg is nagyon sok, ma már családi háznak átminősített ház nyaralónak épült. Vagy téglából, vagy tégla és fa kombinálásából, később szigetelve, kéménnyel. Van víz, gáz, villany, csatorna kiépítés alatt, biztonsági rendszer, műholdvevő, kábeles net stb. A kertjeik nagyon szépek. 12-18 (20) millió körüli árban akár panorámás is kapható.
2015. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy tetszik?

[link]

2015. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!