Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakás szellemházban?

Lakás szellemházban?

Figyelt kérdés
Van egy aranyos lakás egy szép házban, jó belvárosi környéken és kedvező áron, de. A társasház pici, 12 lakás van benne összesen, amiből 9 iroda vagy rendelő, egyben meg hétvégén laknak, így ezen a lakáson kívül csak egy állandóan lakott, ráadásul két emelettel feljebb... Nem "para" ez picit? Szinte üres házban lakna az ember, nem is tudom.
2015. márc. 18. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Legjobb lenne. Kertes házas nyugalom, belvárosi környezetben?
2015. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hatranyok: alattad/melletted nem futnek ejjel, telen tobbet koltesz futesre. Kevesebb ember jar arra, betoroknek jo celpont leszek, kisebb a lebukas eselye.
2015. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha amúgy minden rendben a lakással és a környékkel, engem nem zavarna, sőt, örülnék neki - de komolyabban venném a betörésvédelmet (bár azt én mindenhol komolyan veszem)

Inkább azt járnám körbe a helyedben, miért költözött el onnan "mindenki" - nincs-e a háznak valamilyen rejtett hibája? nincs-e a környék "éjszakai életében" (akár emberi, akár városszerkezeti, akár infrastrukturális tényező) valami "elrettentő"?

2015. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!