Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vecsésen nagyon hangosak a...

Vecsésen nagyon hangosak a repülők?

Figyelt kérdés
Lehet ott normálisan pihenni?

2015. márc. 20. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
hát ott nagyon hangosak, igen
2015. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem érdemes ott házat venni ugye?
2015. márc. 20. 19:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem fűl dugom van ,és nem hallom.Kell ennél jobb.
2015. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

hát van akit nem zavar, engem nem nagyon zavarna..

nyáron egymás alatt-fölött vannak a légi folyosók és rengeteg a gép, éjjel is

2015. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
El ne hidd ..atol függ melyik részen vagy fent fő utnál igen ..
2015. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most akkor mi az igazság? A Kispatak Lakópark környéke akkor zajos nagyon vagy nem?
2015. márc. 20. 20:07
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned és ott tölteni nyáron szünidőben egy pár órát, akkor tudod meg. Üllőn nagyon hangos, a mi házunktól 500 m-re szállnak el, nyáron éjjel is felébredek rá időnként ha nyitott ablakkal alszunk, de azért nem minden gépre, csak néha. Nyáron kb. 5 percenként megy egy, de van, hogy egy órán keresztül semmi. A füldugót nem tudtam megszokni. Az a vicces, hogy nem lehet tv-t nézni vagy telefonálni, mert mindig pont akkor jön a gép, amikor hallani akarnád mit mondanak. :) De azért nem annyira katasztrofális a helyzet, néha napokig eszembe sem jutnak a gépek és azért tudunk aludni, jó fajta műanyag csukott ablakokkal. Szerintem még mindig jobb mint a belvárosban a mentő szirénázása és a villamos dübörgése. Vagy régebben volt ilyen ordítozó szomszédunk is, és vonyító kutya a szomszédban, na annál sokkal jobb. Azt kell nézni a google térképén, hogy ami kinéztek házat, a kifutó pálya irányától minél messzebb legyen, mert a repülők a kifutó pályát egyenesen közelítik meg.
2015. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hat eleg zavaro tud lenni
2015. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

20:28 Köszi

Ahogy így elnézem a Kispatak Lakópark Vecsés legtávolabbi csücskében van éppen a legtávolabb a kifutópályától.

2015. márc. 20. 20:43
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsére fizikai képtelenség, hogy a település felett repülők közlekedjenek. A kifutópályák tájolása ezt nem tenné lehetővé. A fel- és leszálló gépen útvonalában Üllő és Budapest 17. kerülete vannak. Ebből adódóan semmit sem érezni a reptér viszonylagos közelségéből, ami így is kilométerekben mérhető.


[link]


Próbáltam így érzkeltetni

2015. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!