Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vecsésen nagyon hangosak a...

Vecsésen nagyon hangosak a repülők?

Figyelt kérdés
Lehet ott normálisan pihenni?

2015. márc. 20. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%

"nyáron egymás alatt-fölött vannak a légi folyosók és rengeteg a gép, éjjel is"


Képzeld el ez nem igaz. Ugyan azok a légi folyosók vannak ugyan azok a futópályák ugyan azok az induló és érkező útvonalak, csak több a járat.

2015. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

21:06

Köszönöm, akkor van remény, hogy elviselhető lesz a zaj, ha úgy döntünk, hogy megvesszük a házat.

2015. márc. 20. 21:18
 13/20 anonim ***** válasza:
Érdemes eltölteni itt pár órát. Most, hogy jó idő van, lesz is rá alkalom. Ha valami zavarót kell megnevezni, akkor az a vasút lehet azoknak, akik közel laknak hozzá. De a lakóparktól az is távol esik. A reptérhez legközelebb a Market Central bevásárlóközpont esik, tehát ha ott megfelel a hangkörnyezet, akkor nagy csalódás nem érhet máshol sem. Ki kell próbálni.
2015. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az éjszakait nehéz kipróbálni... Ott kéne parkolni éjjel órákig...
2015. márc. 20. 21:36
 15/20 dirtboy ***** válasza:

ecseren szegfű úton /ecsernek az a széle ami a legközelebb van a reptérhez/ rengeteget voltam már és nem volt hangos,leghangosabb akkor volt mikor a kettes pályán szálltak fel a gépek, de én jó ideje ott már csak leszállni láttam.

egyébként akkor sem volt túl hangos.

2015. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: aha, érdekes, hogy még akkor sem volt hangos...
2015. márc. 20. 22:04
 17/20 anonim ***** válasza:
Amugy hely.uj házak van játszo tér..es ha mégis unod a nyüzgést ott van nem messze kanális ..sok családos sétálgat ott nyáron.
2015. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ott nem lesz zavaró akkor egyáltalán. Mi sokat járunk Vecsésen, orvosi rendelő, Market central, de még sosem figyeltünk ott fel a gépekre. Egyszer hallottunk valami nagy robajt, ami nagyon furcsa hang volt, de azt biztos nem a repülő okozta. És éjszaka amúgy kevés gép jár, mondjuk 11 és reggel 5 között csak néha néha 1-2. Még ami furcsa, hogy amikor a 4-esen megyünk, Vecsés felől mindig erős gáz szag árad. Ez a vecsésieknek nem rossz vajon vagy oda nem fújja ezt a szagot a szél? Üllőn a kertünkből így lehet gépet fotózni: [link] De azért mi is szoktunk aludni rendesen. :)
2015. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Vecsésen élek kiskorom óta, a repülőtér közvetlen közelében, pont Vecsés másik felén mint ahol a kispatak lakópark van. Ha most nem olvastam volna el ezt a kérdést, fel sem merült volna a fejemben hogy repülőgépek zavarnak.. pedig mondom, itt élek már nagyon sok éve :) Életemben nem használtam füldugót, vagy ne hallottam volna tv-t, stb, pedig nem vagyok jól alvó típus. A szomszéd kutya ugatása már inkább zavar :D Még soha életemben nem zavart repülő zaja 1x sem.

2015. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nálun pont mellettünk van a reptér és egy hét alatt hozzá lehet szokni a kis patak lakóparknál szinte nem is hallani.
2016. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!