Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeptembertől Budapesten...

Szeptembertől Budapesten fogok lakni. Melyek azok a kerületek, ahol kb.20 - 22 M Ftért lehet már kapni 1,5-2 szobás lakást? (újépítés)

Figyelt kérdés
Lakóparkokkal nézelődök, de botrányos árak vannak. Először a Corvin sétányon nézelődtem, de egy 45 m2-es lakás jelenleg 26,5 M. A IX. kerületi Duna - Pest rezidenciákban 30 M-tól kezdődnek ilyen paraméterekkel lakások, ez pedig a XIII. kerületi lakóparkokra is igaz (Marina part, Cézár, Kleopátra-ház stb.stb.) Már Budán nézelődök, találtam is Újbudán tóvárosban megfelelőt, viszont az meglehetősen messze van a belvárostól (9 km). Egyetemre fogok járni, ezért jobb lenne a közelség, de még is egy fejlődő, hangulatos részt keresünk szüleimmel.
2015. ápr. 3. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5-2 szoba,20M,újépítésű...a külváros jöhet csak szóba. Újbuda,Csepel meg hasonlók.
2015. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tóváros messze van, de jó a közlekedés, és gyönyörű környékén van!
2015. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
tipikus vidéki. Aki új építésű házba költözik az nem normális.
2015. ápr. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Ciprus utcában vannak új építsű lakások, 20MFt alatt 2 szobás lakás. 37-es villamossal (3 percre) kb 10 perc alatt a Blahán vagy. De közel a Hungária körút 1 villamos is stb. Egyetem hol lesz helyileg?
2015. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
SOTE (Corvin vonzáskörzet)
2015. ápr. 3. 12:46
 6/15 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
A lakóparkokat felejtsd el, méregdrága, pocsékul megépített új lakások, ahol mindent javítani kell, mielőtt beköltöznél. Egy ismerős család beköltözött, ugyan voltak kisebb hibák (fürdőszoba ajtót nem lehetett becsukni stb.), de amikor arra ébredtek, hogy a tetőtéri ablakokok ömlik be az eső, elegük lett.
2015. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok. Dobozi utcában (ami közelebb lesz Neked mint a Ciprus utca) van új építésű:

[link]

De arra több a ráérős ember. Én a Ciprus-hoz közel lakom és ott nincsenek ráérős emberek, nyugi és csönd, felújított utcák, terek stb. és jó a közlekedés (Blahánál dolgozom).

2015. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Dobozi utcai hajléktalan szállóra gondolsz?
2015. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A kondorosi lakóparkról tudtok mondani valamit? pro-kontra?
2015. ápr. 4. 05:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!