Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kós...

Mi a véleményetek a Kós Károly Kollégiumról (BP. )? Esetleg van valaki itt közületek aki szeptembertől ott fog lakni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ott fogom tölteni napjaimat, és érdekelne, hogy milyen. Minden információt szívesen fogadok. Szobákról, közösségi életről stb. Esetleg, ha lenne itt valaki aki szintén ott fog lakni, szívesen megismerném! :)
2011. aug. 14. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam róla...
2011. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Állítólag BP. legnagyobb középsulis kolija. XIV. kerületben van :) de én sem találok róla semmi véleményt :S
2011. aug. 17. 17:53
 3/5 anonim válasza:
egy putri de most nem ? elég szakadt főleg a vizes blokkok és a wc-k az első emeleten .. az ajtókról nem is beszélve és az új függönyök háát az a színválaszték elég tréé
2012. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D Hát van néhány kivetni való, de én az új függönyöknek örülök, jobb mint ami volt :D És sok más koliról még rosszabbakat hallottam, ahol még 1 kis hűtő sincs, meg 100x nagyobb fegyelem. de hát mit várhatnánk 1 ingyenes kolitól?:) Én is az elsőn laktam
2012. júl. 26. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány emeletes ?
2016. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!