Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani ránézésre hogy egy tömbház tégla vagy csúsztatott zsalus?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy!
2015. ápr. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha szigetelték, akkor meg pláne nem.

téglából általában 3-(4) szintet építettek max. csúsztatott zsalusból akár 10 emeletet is

2015. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csúsztatott zsalus házak többnyire minimum 10 emeletesek, ennél alacsonyabb emeletszám esetén nem igazán érdemes ezt a technológiát alkalmazni. Alagútzsalus ház viszont lehet alacsonyabb is. Laikusként nehéz megkülönböztetni, talán az egyetlen módszer az ablakok mérete. Tapasztalataim szerint a tégla társasházakon a nyílászárók mérete kisebb, alagútzsalus házak esetén egy-egy helyiségben az ablak mérete megegyezik a helyiség egyik falának méreteivel (tehát az egyik fal végig ablak). A másik módszer az, hogy a régebbi - tehát nem lakóparki - téglaházak esetén a fürdő és a wc többnyire egy helyiségben van, még az iparosított technológiával épült házak esetében általában külön.
2015. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan lakótelepet, ahol 3 emeletes csúsztatott zsalus házak állnak, szóval az emeletszám sem dönt biztosra.
2015. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!