Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Budapesten a 8. kerulet...

Milyen Budapesten a 8. keruletben lakni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ott van a "dzsumbuj", ezert olyan emberektol kernek konkret tapasztalatot, akik ott laknak/laktak. Mennyire biztonsagos? Mire kell figyelni? Melyik utcak a leggazosabbak? Javult-e a helyzet mostanaban? (hallottam rehabilitacios programokrol)

2015. ápr. 9. 09:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyockerben hol, palotanegyed vagy Dioszeghy Samuel?
2015. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8keres vagyok, most vásároltam lakást az Auróra utcában, Népszínház utcához közel. A közeli tereket mind felújították (II. János Pál Pápa tér, Mátyás tér, Teleki tér). A közeli Népszínház utcát holland mintára fogják felújítani. A lakosság cserélődik (diplomás vagyok én is és a párom is), cikkek jelentek meg erről, de ez az én tapasztalatom is. A kerületet teljesen bekamerázták, a rendőri jelenlét jól érzékelhető. Akik nem szeretik a kamerákat és rendőri jelenlétet, előbb-utóbb eladják a lakásukat és elmennek olyan helyre, ahol nincsenek annyira szem előtt, már csak azért is mert itt is rendesen emelkednek az árak.
2015. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Elso: ezt kerdezem, hogy hol erdemes, es hova inkabb ne. :)

Masodik: Koszi a kommentet, nagyon hasznos. Akkor te alapvetoen jol erzed ott magad? En csak egyszer jartam arra, volt sok uj epitesu haz is, alapvetoen nem tunt nagyon gazosnak. De joval olcsobbak ott a lakasok, mint mashol a belvarosban, ezert tartok kicsit tole. Persze meg kell nezni konkretan a helyet, csak kivancsi voltam mas tapasztalatara.

2015. ápr. 9. 14:38
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen nincs gond, bár még vannak arra ráérős emberek, de egyre kevesebben mert nem érzik már annyira jól magukat. A lakások árai itt is elindultak felfele.
2015. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Körúton belüli rész (Palotanegyed) jobb hírü mint a külső rész.

A főutak mellett általában jobb a helyzet.

Ellentmondás ugyan, de a 8.ker. szerintem legjobb része a Tisztviselőtelep (Üllői-Vajda P.- Könyves K. közt).

A már említett II. János-Pál pápa tér is jó, de ez akár pár utcával arrébb már változhat.

A Corvin negyed is fejlödik, az új építésü házak lakosság cserét is okoztak.


Érdemes megnézni a környéket, mert akár még házanként is változhat a helyzet.


Van ami viszont kerülendő, pl. Diószegi utca, Lujza utca.

Egyszer elsétálsz arra, és megérted miért.

2015. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
* Diószegi - Diószeghy , bocsi, csak az android aut. javít.
2015. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

"A már említett II. János-Pál pápa tér is jó"


En laktam itt regi epuletben, falak gyengen szigetelte, hallottam, hogy a bal es jobb oldali szomszednal epp mirol diskuralnak. A legnagyobb gond a felso szomszed volt, aki kissebbsegi. ;( A park mindig tele volt hajlektalanokkal.

2015. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Koszi a kommenteket!

Ha van meg vki, aki erre jar es keruleti lako, az se tartsa vissza magat! ;)

2015. ápr. 10. 15:49
 9/25 A kérdező kommentje:
Rokonom Zugloban lakik, alapvetoen jo kernyeken, de a szomszedok es a tapasztalat olyan, hogy oda sem szivesen koltozenek. Szoval tenyleg a konkret szomszedok meg a kornyek szamit.
2015. ápr. 10. 15:58
 10/25 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok: Zuglóból (jó hely, Városligethez közel laktam) többek között a szomszéd miatt költöztem el, a nyóckerbe kötöttem ki.
2015. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!