Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek bízzak meg egy...

Szerintetek bízzak meg egy ingatlanost?

Figyelt kérdés

van egy Újpesti lakásom azt szeretném eladni.


a lakás jellemzői

:


Újpesten a Baross utcában, eladó egy csendes normális, rendezett társasházban egy tehermentes 27nm-es 1.emeleti belső udvarra néző, cirkos saját elkülönitett folyósos lakás.A közelben 10percre óvoda,iskola, 5percre Penny market, 2percre 147-es autobusz járat,10percre Tesco,Nemzeti dohány bolt,Gyógyszertár,196,204,104,autobusz járatok.

Fix ár : 5millio forint.

.

Fürdőszoba : [link]


Konyha : [link]



Szoba : [link]



[link]


Köszönöm a válaszokat előre is



2015. máj. 10. 14:15
 1/10 anonim válasza:
Ha tényleg el akarod adni, akkor ingatlanossal sokkal könnyebb és gyorsabb.Ezek a fotók borzalmasak. Szakemberrel jobban jársz. Mi most adtunk el 2 ingatlant ingatlanos segítségével. Az egyik teljesen eladhatatlannak tűnt.9 hónap alatt mégis elment.
2015. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csinálj pár normális képet, egy gusztább alaprajzot és reális áron hirdesd meg 4-5 oldalon (jófogás, ingatlan.com, ingatlanrobot stb.) frissítsd a hirdetést 2-3 naponta legalább. Először megpróbálnám magam hirdetni, ha nem jönnek érdeklődők, vagy sokáig nem sikerül eladni még ráérsz megbízni egy ingatlanost.
2015. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok ingatlanos ugyanilyen fotókat, ha nem rosszabbakat készít... szerintem mindenképp érdemes regisztrálni az ingatlan.com-ra,olx-re, jófogásra és feltenni a lakást képekkel és normális informatív leírással (képet házról is, meg a lakásról is készíthetsz még párat. (csak pár ezer forint az egész, jobban jársz vele ha sikerül, mint ingatlanossal). ha egy hónap is eltelik és nincs érdeklődés, akkor elkezdhetsz gondolkozni az ingatlanoson, de vigyázz, mert nagyon sok a rossz ingatlanos, akivel ugyanott vagy kb mintha nem is bíztál volna meg senkit. és mivel most megélénkült a piac, elég jó esélyed van rá, hogy sikerül eladnod.
2015. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)pedig probáltam jó képeket csinálni
2015. máj. 10. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Rettenetes romhalmaz volt a ház, 6 hónap alatt sikerült eladni, de ingatlanossal. Nagyon jó fotókat készített.
2015. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ingatlanosok sok esetben lehúznak lóvéval, és utál a vásárló velük kommunikálni...

Mi nagyon gyorsan adtuk el az ingatlant, ingatlanos nélkül is.

2015. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Rettenetes romhalmaz volt a ház, 6 hónap alatt sikerült eladni, de ingatlanossal. Nagyon jó fotókat készített."

A jó fotóval lehet, hogy több érdeklődő nézi meg, de egy vevő a helyszíni látottak alapján vásárol.

2-es vagyok, a linken leírtam, hogy hamarább adtam el egyedül a lakásomat mint ingatlanossal, több mint 1MFt-ot spóroltam (6%+áfa lett volna ingatlanossal). Rengeteg gondom volt az ingatlanosokkal (leginkább a legnagyobbal), olyan érdeklődőket hoztak rendszeresen, akik más faja lakást kerestek, így csak a vevőjelölt és az én időmet rabolva, amikor szerződést bontottam velük: nem voltak hajlandóak leszedni a hirdetést, az érdeklődőknek - mivel nem akartunk új szerződést kötni - azt hazudták, hogy már elkelt. Erről sok levelem van. A kis közvetítőkkel nem volt gond, egyből levették a hirdetést. Csak akkor álltak le amikor kilátásba tettem a fogyasztóvédelmet és kártérítési peres eljárást.

Csak akkor fordulnék ingatlanoshoz, ha más városban lenne az eladandó lakás, és akkor is csak kis ingatlanközvetítőt, nem a legnagyobbat bíznám meg,mert tapasztalatom szerint ők tisztességesebbek és fele annyi jutalékot kérnek.

2015. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan ingatlanost bízzál meg, aki megdologozik a pénzéért. Én 6 éve vagyok a szakmában, szoktam olvasgatni fórumokat, hogy páran ellenérzésekkel vannak az ingatlanosok felé. Most adunk el Nógrádban egy telket, rajta 2 házzal. Az ingatlanos semmit nem tett, konkrétan zéró, az ártárgyalást is nekem kellett bonyolítani, kb. odaadta a címet, meg a telefonszámot, aztán intézzük. Az értékesítés fogalmához semmi köze nem volt az egésznek. Szóval azt mondom, csak nagy cég, és a honlapokon vannak fent fotók, egy szimpatikus értékesítőt, akinek szép a portfóliója, látszik h dolgozik érdemes megbízni, de kis irodát kóklerekkel nem.
2015. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia eladó még?
2021. szept. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!