Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vecsésen miért van olyan nagy...

Vecsésen miért van olyan nagy különbség az ingatlanárak között?

Figyelt kérdés
Nyilván van amelyik új(abb) stb. de szerintem AKKORA különbséget az nem indokol, mint amiket látok. Van Vecsésnek valami nagyon gáz része, vagy mi? Mégis Pest mellett van és könnyű oda be is jutni és némelyik házat annyiért adják, mint itt vidéken egy-egy faluban, és ezek a falvak nem Pesthez vannak közel... Ezek valami rossz részén vannak, vagy mi? Értem én, hogy nem új, de mikor mondjuk több régi fajta kockaházat Vecsésen 10 millióért adnak és ugyanez egy átlagos szabolcsi kisvárosban is drágább akkor annak csak van valami oka. De újabb házakból is vannak olyanok, amik szerintem túl olcsók ahhoz képest, hogy Pesttől vagyunk egy köpésre. Vagy túl gyanakvó vagyok?
2015. máj. 15. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A túl olcsó házaknál nem csak a hellyel lehet gond (Vecsés tekintetében nem vagyok képben, ez általánosság): általában nem rendezett a tulajdoni helyzete a nagyon olcsó házaknak. Osztatlan közös tulajdonú telek, nincs bekötve a közmű, külterületre építettek házat, stb. Ha valami megtetszett, feltétlenül ki kell kérni a tulajdoni lapot, mielőtt bármiféle pénzről lehet szó, mert ha az illető lelép a pénzzel, utána perelhetjük évekig az ügyvédet, aki esetleg nem volt elég figyelmes az adásvételi szerződésnél.
2015. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha devizahiteles és szorítja a határidő, lemennek az árral. De lehet az is, hogy nem napon barnulték között van az a ház, akkor eladhatatlan. Oda kizárólag a hozzájuk hasonlók költözhetnek, már ha van rá pénzük.
2015. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!