Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Meddig drágulnak még a lakások...

Meddig drágulnak még a lakások? Van esély arra hogy lehet még normális áron lakást venni Budapesten?

Figyelt kérdés
valamikor? Úgy látom tavaly ilyenkor a lakások jópár millióval olcsóbbak voltak, most nem lehet normális áron találni semmit. Még a panelok is durván megdrágultak.
2015. jún. 26. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jól látod.

Nyugi, most akinek nagyon fontos vesz, de amúgy pár év és vissza fog csökkenni.

2015. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét vidéken! Csökkent a tavalyihoz képest!
2015. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Szentendrén vettem egy lakást tavaly 12 millióért. Most ugyanabban a házban egy ugyanolyan (nagyon durván felújítandó a mienk is az volt 3 millióból újítottuk fel, de úgy, hogy szerkezetig bontottuk falakat tettünk át, máshova került a konyha stb.)lakás 17,5 millió!
2015. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd a kereslet-kínálat beállítja az árszínvonalat. Mi nemrég vettünk lakást, pont mikor elkezdtünk keresni akkor kezdtek cikkezni róla, hogy jaaaajjj mennek fel az árak. Volt olyan eladó, aki erre hivatkozva közölte, hogy a 15,3 millióra meghirdetett lakása már 16,5-öt ér, mert BEMONDTA A TV!, hogy drágulnak a lakások...no comment...persze nem vettük meg, szerencsére találtunk normális áron egy jó kis lakást, de ő azóta se adta el, szerintem nem is fogja egyhamar. Szóval nyilván nem mennek az égig, ez most egy kis mesterséges pánik volt csak szerintem. A panelok meg főleg irreálisan drágultak, annyiba fáj már egy négyzetméter panel mint egy tégla, ez se marad így nyilván...
2015. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van esély persze.Olyat kell venni ami lepukkant és nem csilli villi.Mindíg az haározza meg egy ingatlan értékét amennyiét megvennék.Nem az, hogy mennyiért hírdetik.A mienket is elég drágán akarták eladni, 1 évig hírdették és végül nekünk már fél áron adták.Olyat kell keresni ami alkudható és régóta árulják vagy mondjuk örökösöké már és szabadulnának tőle gyorsan.Sokat lehet alakudni ilyenkor.
2015. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Nézelődök tovább, hátha akad olyan amit keresünk. Sajnos vidékre nem tudunk menni, minden ideköt (család, munkahely), pedig nem lenne rossz.
2015. jún. 30. 13:25
 7/7 anonim válasza:
Csak érdeklődöm találtál e valamit? :)
2016. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!