Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha 17 éves létemre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 17 éves létemre a 20-25 éves srácok jönnek be? Szerintetek van esély kapcsolatra esetleg?

Figyelt kérdés
Mostmár hogy tudom az eszemet úgymond, rájöttem hogy sokkal jobban vonzanak az idősebbek. De a korosztályom mind a velünk egyidősekre pályáznak. Valami baj van velem? :D
2015. jún. 15. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyre többen vannak így. Ha érett felfogású nem hisztis 20-25 köztit keresel akkor minden rendben.
2015. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nini3010 válasza:
Nem
2015. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
Nope, teljesen ok.
2015. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy nem a velünk egykorúakra buksz. A legtöbb ismerősöm, aki 15 és 18 év közötti valamint fiú, hihetetlenül éretlen. Elnézést kérek azoktól, akik ebbe a kategóriába esnek és normálisok. Kivétel erősíti a szabályt ;) 17/l
2015. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam régen. mondjuk csak azzal aki úgy néz ki. És ha barátnője van akkor hagyjad, mert ha van neki, akkor azért van mert szereti. Az ilyen idős fiúknak jó a felfogásuk és nem dobálják a lányokat, és kb úgy tekint rád mint csak egy ismerős.. hiába aranyos veled!!
2015. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Énis 17 éves vagyok és eddig csak 20 feletti barátaim voltak

De már 15 évesen is szóval nem gáz

Ha vagy annyira érett szellemileg (nem vagy egy buta tini fruska) akkor van esély rá hogy érdekled az idősebb férfiakat

Legalábbis én sosem kezdeményeztem kapcsolatoknál mindig a 20 feletti pasik figyeltek fel rám hogy nem vagyok olyan buta mint a többi

Szóval hajrá: )

2015. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!