Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben a Füredi lakóparkb...

Debrecenben a Füredi lakóparkban érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinek? Miért? Mennyiért?

Egy kicsit több infót is írhatnál.

Mi fontos? Ki akarod adni?

Mi legyen a közelben?

Mennyid van rá?


Forgalmas, zajos környék.

De ha belülre néznek az ablakok, akkor ezt nem érzékeled.

Villamossal közel van az egyetem, így nem lenne nehéz kiadni egyetemistáknak.

2015. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én laknék benne, anyagilag nem lenne gond megvenni szerencsére. A gond inkább az, hogy botrány volt vele kapcsolatban, a tulajdoni lappal nem volt valami oké állítólag. Egyébként a környék szuper lenne, és lassan a panel árak is idáig kúsznak.
2015. júl. 27. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

az árakat nem tudom. én az újkertben laktam, nagyon szerettem, minden van egyébként.

legközelebb az interspar, azt mondjuk pont nem szeretem, mert drága. de a tesco sincs messze, és a másik irányba az auchan sem.

tömegközlekedés jó, de a parkolás is ingyen van. én nem hallottam tulajdoni lapos balhéról, írtak erről valahol? az lehet csak 1 lakást érintett, ahol elcsesztek valamit. nem hinném, hogy egy egész lakóparkkal gond van, annak biztos nagy visszhangja lett volna a médiában.

2015. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem teljesen jól írtam, de íme egy cikk:


[link]

2015. júl. 27. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a cikk 3 éves, azóta sem hallani róla semmit, és azóta is ott laknak az emberek, szóval biztosan elrendezték annak idején.
2015. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!