Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szüleim úgy döntöttek vesznek...

Szüleim úgy döntöttek vesznek nekem egy lakást. Melyik Budapesti lakóparkban érdemes? 18/f

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Talán elsősorban Te tudod, hol laknál szívessen.
2014. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de ehhez csak józan paraszti ész kell... Olyan helyen, ahol közel van a metró. Megnézed, hogy melyik kerület az, amelyik nem lepukkadt, én például nyóckerbe nem mennék. Megnézed neten, hogy milyen eladó lakások vannak, megnézed a környéket stb... Ha van munkahelyed vagy iskolába jársz, ahhoz közel.
2014. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom mennél egyetemre Budapesten azért kellene a lakás. Szóval érdemes lenne olyan helyen nézni ahonnan nem kellene naponta órákat közlekedni.
2014. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis karácsonyi ajándék:)
2014. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs, de ehhez csak józan paraszti ész kell... Olyan helyen, ahol közel van a metró. Megnézed, hogy melyik kerület az, amelyik nem lepukkadt, én például nyóckerbe nem mennék."


Ez meg kb nettó baromság. Minek kell a közelbe feltétlenül metró? Meg miért nem lehet a nyolcadik kerületbe? Nem az egész 8. ker. lepukkant, egy csomó szaktársam él ott, senkit nem öltek még meg, pont ugyan olyan mint Budapest többi része.


Kérdező: milyen egyetemre mész? Ahhoz közel kéne nézegetni.

2014. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó lenne a 8.kerben is,csak venne valaki:D
2014. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
11. Kerület. Ha számít a jó tömegközlekedés: Őrmező, bikás parki panel. Vagy dupla áron újabb építésűt a fehérvári út környékén.
2014. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából a közlekedés nem lényeg. Marina Part, riverside, Újbuda-tóváros,Cézár-ház, Corvin lakópark. Ezek jöhetnének szóba. Metró nem lényeg. Pázmányba.
2014. dec. 25. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!