Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vannak hátrányai, előnyei ha...

Vannak hátrányai, előnyei ha valaki a 15-20. emeleten lakik?

Figyelt kérdés
Hidegebb, melegebb van? Többet kell fűteni, vagy mondjuk ott fönt is járnak a csótányok, legyek, stb? Bármi érdekel.
2015. aug. 3. 19:07
 1/7 anonim válasza:
nekem 10.-en vannak rokonaim, náluk meleg szokott lenni (télen is viszonylag keveset fűtenek), a csótányokkal nem tudom mi a helyzet (nem ismerek senkit, akinél vannak), rovarok berepülhetnek az ablakon, de persze kevesebb, mint pl. a földszinten
2015. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverom ugyan nem ennyire magasan lakik, de nagyon sokat szenved a madarakkal az erkélyen. Állandóan ott lebzselnek, piszkítanak, és nehéz elüldözni onnan őket. Végén már azt találta ki, hogy hálóval bevonta az egész felületet, hogy ne tudjanak rátelepedni a korlátra.
2015. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A madarak az alsóbb emeleteken is "zaklathatnak", bár engem csak a galambok zavarnak.
2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a liftek állapota. Azért nem leányálom ennyi emeletet gyalogolni. Magyarországon jó lifttel még nem is találkoztam.
2015. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15-20 körül már a madarak sem jellemzóek, mivel a fák magasságát bőven meghaladja ès afölött nincs táplálékuk.

Szúnyog is csak liftel megy föl.

Nyáron csak a zárószint alatt melegebb, de árnyékra nem lehet száítani.

5. fölött sokkal csendesebb, minél magasabb, annál kevésbé zavaró az utca zaja.

2015. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtudod ha bedöglik a lift.
2015. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 - 4 liftet még minden "magas házban" láttam, nem fog az egyszerre elromlani. Bár szabad helyre lehet várni, mert az elsőn lakók ugyanúgy terhelik.


Füstöt kiszorító túlnyomásos lépcsőház is alapvető a meneküléshez, ami a csak 10 emeleteseknek nem adatik meg.

2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!