Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 16 kerületben a Centenáriumi...

A 16 kerületben a Centenáriumi lakótelepen néztem egy jó lakást. Milyen a környék? Milyen a közlekedés? Biztonságos-e a környék? Nem utolsósorban milyen internetszolgáltató érhető el? Kérlek, ha van tapasztalatotok a centivel, osszátok meg velem.

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szeretem a centit, a 16. kerületben jobb a Jókai vagy a Szent korona lakótelep, a Centinek nincs túl jó híre, de nyilván nem is 8. kerülethez hasonló, mert ez egy kertváros, tehát alapvetően nem veszélyes. Közlekedés: én általában a 44-es buszt használom, ha arra megyek, de szerintem van valami gyorsabb busz is, a lényeg, hogy szinte csak az Örsre tudsz kimenni, illetve van egy ritkán járó busz, a 46-os, az kivisz Újpalotára az asia centerhez, illetve Rákoskeresztúrra is.
2015. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

HWD, Telekom üvegszálas kábel is van, ha jól tudom.

Abszolút biztonságos környék, de "unalmas" egyhangú.

2015. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"van egy ritkán járó busz, a 46-os,"


20-30 percenkent jar. Nézõpont kérdése, hogy ez ritka-e. A 4-6os villamoshoz kepest ritkan jár. Ha vidéki tapasztalattal jön Pestre valaki akkor meg ámul és bámul, hogy még ilyen városszéli buszok is fél óránként mennek, ünnepnapon is! ;)

2015. aug. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
3 nyilván a budapesti járatokkal fogod összehasonlítani és nem a vidéki vagy a nemzetközi buszokkal, a 46-os pedig baromi ritkán jár, 30 perc nagyon sok Pesten, bár szerintem sem lenne indokolt, hogy gyakrabban járjon mivel általában alig van rajta ember.
2015. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lényegében főleg a belváros felé közlekednék, meg vissza, így a 46-os az Ázsia Center felé részemről elég félóránként. Leginkább a belváros iránya érdekel. Köszi mindenkinek a válaszokat.
2015. aug. 27. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Örs Vezér tere 44-essel, vagy 244-essel érhető el, mindkettőnek 20 perc a menetideje és így a 2 járat együtt nagyjából 10 percenként jár.
2015. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor, ha jól értem a belváros kb. 40 perc alatt elérhető. Ez nem annyira rossz, nem? (tudom, hogy ez is viszonylagos) Az éjszakai járatokról tudtok valamit? (pl. mennyire zsúfolt, meg ilyenek)
2015. aug. 27. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam számolni, hogy 40 és 60 perc között és szerintem egyáltalán nem vészes, bár én kertes házban lakok és mindig úgy gondolom, hogy kárpótol a sok utazásért cserébe, hogy ilyen falusias helyen lakok, de fővárosban. De pl. testvéremék beköltöztek a belvárosba, onnan járnak haza és ők is azt mondják, hogy 40 perc alatt simán hazaérnek. Éjszaka én a 908-assal szoktam járni Sashalomig, neked Mátyásföld repülőtérnél kell leszállnod és onnan gyalog 10-15 perc.

[link]

De talán van egy másik, szerintem jobb éjszakai járat a Centire, de annak nem tudom a számát.

2015. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ott laktam 6 évet és nagyon-nagyon szerettem.... Most Kistarcsán lakunk, de visszasírom a környéket. Szuper minden szempontból, ajánlom az odaköltözést. Biztonságos, nyugodt, csendes (igaz az sem mindegy, hogy hol van a ház). Én az Örsre jártam dolgozni, kb. 35-40 perc mindennel együtt, autóval pedig kb. 15 perc. Az internetszolgáltató. Nálunk nem lehetett kábel, hanem tányéros volt, T-Home. A TV pedig digi volt.
2015. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt olvasni, azt hiszem a Centit választom
2015. szept. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!