Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet Algyőn?

Milyen az élet Algyőn?

Figyelt kérdés

Milyen a közbiztonság, a bejárás Szegedre? Milyenek a lakók? Vannak fiatalok? Iskolák, kikapcsolódási lehetőségek?

Fiatal pár vagyunk, lassan házvásárlást tervezünk, és kíváncsiak vagyunk, a helyiek szerint milyen az élet Algyőn.



#pár #házvásárlás #Algyőn #élet Algyőn
2015. szept. 7. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olajozottan megy.
2015. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én tősgyökeres algyői vagyok, illetve voltam, mert most Szegeden lakom egyéb okok miatt, de a szívem algyői.:) Nagyon szeretem Algyőt, szerintem az elmúlt 10-15 évben rengeteget fejlődött, legfőképpen a MOL iparűzési adójának köszönhetően. Simán pályázhatna városi címre. Minden utcája betonos, gyönyörű virágos az egész nagyközség. Pár éve adták át a EU kompatibilis iskolát, van nagyon jó fürdője, még Szegedről is sokan járnak oda. Állandóan fejlesztik, bővítik.


A buszjárat csúcsidőben 20 percenként, majd félóránként és óránként jár Szeged-Algyő között, a távolság 10 km a 47-es főúton. Algyő egyébként két nagyváros, Szeged és Hódmezővásárhely között fekszik, területileg jó helyen van. Lakossága az elmúlt időben megnövekedett, sokan költöztek ki Szegedről és egyéb helyekről. Jó az ellátás, sok bolt van, óvoda, és nagyon szép bölcsőde is.


Csak jót tudok elmondani róla, ha van kérdésed, szívesen válaszolok.

2015. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!