Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten keresek szobát,...

Budapesten keresek szobát, októberig be kell költöznöm. Ötletek?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy egy ismerősöm tud nekem melót Pesten, csak kellene egy szoba, ahol lakhatok. 35-40 ezer forintban gondolkozom.

Tud valaki ilyen szobákat?



2015. szept. 15. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Facebook.

Roomates.



Pisilni is segítsünk? Ja,a 40-et úgy érted,hogy 40 + rezsi ugye?

2015. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki, én segítség nélkül is tudok pisálni. És rezsivel együtt gondoltam, nem vezérigazgatónak megyek.
2015. szept. 15. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Maszek koli? Sok fogad külsőst is.
2015. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Utánanézek.
2015. szept. 15. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem vezérigazgatónak megyek"


úgy tűnik, nagyon nem vagy képben, a 40 + rezsi a legalja, egy szutyok kis szoba (!!!), véletlenül sem önálló lakás.

az majd talán 100 + rezsiért, de még annyiért is valami rossz állapotút, rossz környéken.


úgy, hogy a 40-ben minden benne van, esélyed sincs. ne hülyéskedj már, távfűtés, vagy gáz, önmagában ennyi. és akkor még villany, víz, közös költség, internet, esetleg tévé, stb, stb.

a 40 ki sem adná a rezsit sem, nem hogy még bérleti díj is legyen benne.

2015. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!