Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyúl településről van itt valaki?

Nyúl településről van itt valaki?

Figyelt kérdés

Győr környékén néztem házakat és megtetszett a település. Mindig ott éltetek vagy valahonnan költöztetek Nyúlra? Milyen ott az élet? Feljelentgetők vagy normális emberek lakják? Vannak falusi rendezvények vagy mindenki csak otthon ül? Minden érdekel. Előre is köszönöm.

Tréfamesterek kérem kíméljenek.



2015. szept. 24. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Lakik egy régi osztálytársam Nyúlon de ő inkább csak aludni jár haza, minden miatt Győrbe jár be. Alapvetően a településre nem panaszkodik, szeret ott élni és biztonságban is érzi ott magát. A barátnőm pedig Nyúl mellett Écsen lakott és ott is nőtt fel, csak ugye ő olyan iskolába akart jönni ami nem volt a környéken így kollégista lett nálunk Pesten és azóta itt is ragadt mert itt tanult még tovább itt lettek új barátai, itt ismert meg engem és már semmi sem köti vissza. A nagyszülei szintén Nyúlon laknak de évente egyszer ha járok arra felé. Nyúl mellett Écsen is jártam már elég sokat. Így nincs baj a településsel, barátnőm is szeretett ott lenni, de már semmi nem köti oda őt a szülein kívül. A szülei egy nagy családi házban laknak ők mondták hogy békés környék, nem kell mindig bezárni a kaput meg a ház ajtaját sem ha leszaladnak 10-20 percre valahová. Nyúlon is kb hasonló a helyzet. Ott egyedül a 82 es számú főút az forgalmas tehát a főúthoz közel nem érdemes lakni ha csendet akarsz és nyugodtabb szeretnél lenni ha lesz gyereked és egyedül elengeded valahová ha már nagyobb lesz vagy ha lesz kutyád például akkor ne a főút környékén sétáltasd ha nem muszáj. De alapvetően sok minden van ott is, amennyire én tudom, és egyszerű bejutni Győrbe ami max 10 perc autóval. Tömegközlekedés szempontjából nem ismerem mi a helyzet ott, de aztmondják hogy buszozni érdemes.
2015. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!