Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mondanátok olyan oldalakat,...

Mondanátok olyan oldalakat, ahol tulajdonosok hirdetnek (Bp környéki) eladó ingatlant?

Figyelt kérdés

Komoly vételi szándékkal vágtunk bele egy kis ház+saját kert vásárlásába, viszont legtöbb esetben nem jutunk el a helyszínre sem, ugyanis a "közvetítő" nem válaszol a hívásra, nem hív vissza, újrahívásnál mentegetőzik, hogy elfoglalt/ még nem sikerült időpontot egyeztetni a tulajdonossal / satöbbi, akár heteken át. Emiatt jelenleg az tűnik a legkézenfekvőbbnek, ha közvetlenül a tulajdonossal tudnánk felvenni a kapcsolatot.

Létezik egyáltalán ilyen oldal?



2015. szept. 25. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb ingatlan kereső oldalon be lehet a részletes keresésnél jelölni, hogy a tulajdonostól szeretnél-e egyenesen vásárolni. Az ingatlan.com-on biztosan van ilyen funkció.
2015. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, én a neten keresgéltem, ott volt az ingatlanos neve és telefonszáma. Irtam az oldalra a kiszemelt háznál, aztán 10 perc múlva hívott, másnap találkoztunk, be a házba, ott a tulajdonos, fél óra alatt megvolt a megegyezés. Itt találtam meg. [link]
2015. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!