Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Magyar Nemzeti Vagyonkezelőn...

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelőnél kiírt aukciókon érdemes lakást, vagy házat venni?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem ezeket a családi házakat és lakásokat, elég lepukkant állapotban vannak. 2 millióért is lehet már házat venni, de nem mindegy hogy hol van ez az ingatlan és hogy mennyit kell még rá költeni. Lehet, hogy amennyibe végül kerül, azért már egy olyan ingatlant lehetett volna megvenni, amivel nincs annyi gond. Ti mit gondoltok erről? Ezen az oldalon lehet ezeket a mostani aukciókat megtekinteni és a lezárult aukciókat is: [link]

2015. okt. 20. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó helyen van az ilyen lepukkant ház, értékes a telek, akkor azt telekárban el lehet adni. Pl. budapesti kertvárosban, főútvonali rossz ház telke akár 20-30 milliót is érhet. És ha sikerül eladni, akkor lehet venni fiatal, jó házat a telek árából.
2015. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak sajnos én a lakhatásomat szeretném a házvásárlással megoldani, nem befektetni akarom a pénzem.
2015. okt. 24. 04:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó oldalak, ahová beírod a települést, az árat és a ház nagyságát. Kapsz akár 100 találatot is. Rajtad múlik, melyiket választod. Nekem így sikerült.

www.ingatlanbazár.hu

www.ingatlannet.hu

www.ingatlan.com

2015. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És nem járnál jobban, ha kereshetnél még az új lakásodhoz pár milliót pluszba? Legyen egy kis üzleti szemléleted.
2015. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!