Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan oldjam meg a szüleimtől...

Hogyan oldjam meg a szüleimtől való elköltözésem, ha mindössze két millkóm van, és albizni nem akarok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Veszel házat két milkóért
2015. nov. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hol?
2015. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Rejtett erőforrástól duzzadó falvakban fél misiért is lehet házat venni.

Máshol nagyjából felejtős ennyiért :(

2015. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Milyen rejtett erőforrásra gondolsz, ahol fél millió egy lakható ház?:)


Egyébként 2 millióért nem sokra mész. Ennyivel még nagyon hitelt se tudsz felvenni semmire. Vagy gyűjtögess tovább, vagy kérd a szüleid támogatását. Ha egyik sem járható akkor marad az albérlet

2015. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok rá büszke, de 40 éve volt olyan időszakom, amikor idősebb hölgyeknél laktam "albérletben". Ha van gyomrod hozzá, ez is járható út.
2015. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor menj olyan helyre dolgozni ami biztosít fillérekért munkásszállót és gyűjts még.
2015. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nézz körül az ingatlanos honlapokon, pl.: ingatlan.com honlapon most néztem meg, 0,5 -1 MFt közötti áron 99 db ingatlant ajánlanak az ország egész területén. Ebből sok kamu, de tudom, hogy Dorogon nem rég vett valaki 3 MFt-ért 2 szobás erkélyes téglalakást, közel a vasútállomáshoz és 40 perc onnan a 3-as metro.
2015. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hitelképes vagy-e?
2015. nov. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Krill ***** válasza:

Nem muszáj a rejtett erőforrások fertőzte helyen venni. Kihaló félben lévő falvakban, meg tanyákat, távol a nagyvárosoktól, könnyedén lehet 1 milla alatt venni házat. Vagy vannak olyan települések ahol ingyen is adnak, csak tedd rendbe a portát, és ne költözz el.


Az hogy mi lakható pedig igény kérdése. Régi vályogházak alapvetően lakhatók, de a fürdőszobát ne keresd.

2015. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

[link]

Fejér megyében több eladó ingatlan közül választhatsz....Dunaújvároshoz közel....nem a világ vége...de Dunaújvárosban 3 millióért lakást is lehet venni/még/

2015. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!