Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szlovéniában érdemes nyaralni?...

Szlovéniában érdemes nyaralni? Szép hely? Milyen helyekre érdemes ellátogatni ott?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szép :)

Bledi-tó, a közelében a szurdok, Bohinji-tó (az sincs messze), gyönyörűek! Először autóval voltam ott haverokkal, de visszavágytam s egyszer elmotoroztam oda a párommal, lehet kanyarogni :) Csodaszép. Azóta irigykedem, hogy bezzeg nekünk nincsenek olyan csodás kék tavaink... S a hegyek is apróbbak. Bled mellett van a Triglav, oda is fel kéne mászni egyszer... Szóval ez a rész nekem ilyen örök célpont, nincs is messze, ha telik majd rá, 1-2 évente megyek...


A tengerparton is jártam, de röviden, az annyira nem hatott meg.

Szép cseppkőbarlangok is vannak Szlovéniában :)

2015. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fentieken kívül nagyon szép hely még Bovec és környéke. Gyönyörű kiránduló utak (hegyek,vízesések, kanyonok) és I. világháborús emlékművek is vannak arrafelé. Emellett lehet még itt extrém sportokat is kipróbálni (rafting, canyoning, zipline). Nem olcsó, de ha van rá keret, akkor mindenképp megéri.
2015. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Predjamski grad (sziklafalra épült vár)

[link]


Postojnai cseppkőbarlang. Itt ilyen kisvasúttal visznek körbe:

[link]

2015. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Pirant javaslom, vagyis a környéket.

Vagy még a hegyekbe egy túrát, ezeken, meg a fentieken kívül más nem jut eszembe.

2015. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nagyon szép hely, mindenkinek ajánlom!
2015. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Postojna
2015. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!