Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne kiírni Facebook-on, hogy 100 ezer Ft jutalékot adok annak, aki segít eladni a víkendházamat?

Figyelt kérdés
Van egy telkem víkendházzal, de 4 éve hirdetem és nem kelt még el. Arra gondoltam, hogy megosztom a a hirdetést Facebook-on és kiírom, hogy ha valaki hoz nekem vevőt, akkor 100 ezret fizetek érte. Szerintetek hülyének néznének az ismerőseim? Vagy jó ötletnek tartjátok?
2015. nov. 23. 06:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Már sok ilyet láttam,tény és való,hogy rengetegen megosztják,mert az hajtja őket,hogy egy megosztással könnyen pénzt szerezhet (ha pont ő hozza a vevőt). Szóval tök jó ötlet,nem hinném,hogy hülyének néznek,ha meg valamennyien igen,sz*rd le!:) A lényeg,hogy 4 év után elkeljen!;)
2015. nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol van a haz, mekkora, es milyen aron hirdeted?

Erdeklodok voltak ra, vagy az sem?

Ha ennyi ido alatt nem tudod eladni, es keves az erdeklodo, az azt jelenti hogy tul dragan probalod.

2015. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hol hirdeted? Nem kérsz túl sokat érte? Folyamatosan hirdetni kell, az a titka. Nemcsak facebookon. Sosem tudod, hol látja meg, akit érdekelne. Viszont, ha irreálisan magas árat kérsz, csak elriasztod a potenciális vevőket.
2015. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nezz meg egy ingatlan.com, jofogas.hu, stb oldalon hogy azon a kornyeken egy olyan allapotban levo akkora haz kb milyen aron van.

Nezd a vevo szemevel, keresel egy ilyen telket, ilyen hazzal, mi a kinalat, mennyit adnal erte? Valasztanad e a tiedet, ha igen miert, ha nem miert nem?


Es mondom megegyszer: ha erdeklodo sincs, akkor az ar tul magas.

Ha erdeklodok rendszeresen vannak de nem veszik meg vegul, akkor meg a hazban van valami hiba, lehet hogy csak esztetikai, lehet hogy mas, de valami ami elriasztja a vevoket.

Egy vikendhazat ugye nem laksz rendszeresen. Ha megmutatod valakinek, akkor jopar oraval elotte ki kell pl szelloztetni, ne az legyen hogy beleptek a vevojelolttel es megcsap egy allott budos szag. De ez persze csak egy a sok kozul amire figyelni kell.

2015. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán van a telek. Most vittem le az árat 1 millióval. Volt 2 komoly vevő is, de végül visszaléptek.
2015. nov. 23. 13:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen formában osszam meg? Leírnátok a lépéseket?
2015. nov. 24. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!