Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedi mérős távhő átiratása...

Egyedi mérős távhő átiratása tulajdonos váltáskor hogyan történik?

Figyelt kérdés
Egyesével nekünk kell leolvasni a kis mérők àllását vagy a távhő emberei kijönnek? Illetve a végelszàmolás hogy történik, mikor derül ki hogy az eladòknak kell e ráfizetni vagy kapnak e vissza pénzt?
2015. dec. 11. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy átadás-átvételkor mikor minden más órát is leolvastunk, akkor egyenként leolvastuk a kis mérőket minden radiátoron. Aztán a távhőt felhívtam és megkérdeztem, hogy kinek kell ezt elküldeni, mivel a leolvasást és a számolást külsősök csinálják. Ők a cím alapján megadták, hogy melyik kft-hez tartozik a lakás, és azoknak elküldtem minden adatot. Ők meg továbbították a távhőhöz, akik ennek megfelelően számláztak az ex tulajnak, majd onnantól nekünk.
2016. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!