Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten a 13. kerületben...

Budapesten a 13. kerületben az Országbíró utcai lakótelep milyen?

Figyelt kérdés
Milyen a környék, mennyire biztonságos nappal és este/éjszaka?

#XIII. kerület #Országbíró utcai lakótelep
2015. dec. 25. 21:17
 1/1 anonim válasza:

5 éve lakom a környéken, a sétány közelében, még nem hallottam komoly balhéról, igazából gyengéről sem, és a sétány környéke, és a házsorok közötti terek is rendezettek.

A sétányon esténként sok kutyás sétáltat, van sportudvar is, előtte a padokon esténként fiatalokból álló társaság gyűlik össze, de veszélytelenek.

Régebben anyám kutyája átmenetileg nálam volt hónapokig, ezért én is arrafelé sétáltattam, nem volt para sosem, még késő este sem. Nappal gyakran van a sétány közelében közteres páros, ők bár autókat bírságolnak, de azért az állandó jelenlétük biztonságot ad mindenki másnak is.

2015. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!