Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben a Doberdo lakótele...

Debrecenben a Doberdo lakótelepen milyen lakni? Milyen a közlekedés? A közbiztonság? A lakóközösség?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a közlekedés szerintem jó:D egyrészt a villamos közel van, másrészt indulnak innen 15, 10-es autóbuszok(meg még néhány, de ezek a legjelentősebbek szerintem)..valamint a böszörményi útra ha kisétálsz akkor a józsáról érkező buszokkal is bemehetsz a központba.

hogy a közbiztonság milyen, arról nem sokat lehet mondani. relatív. a napokban láttam pont egy videófelvételt,hogy a doberdó abc elől loptak el egy biciklit(nappal). de szerintem ez bárhol megeshet. én nem tartom rossz környéknek. :)

nem tudom pont melyik részre gondolsz, de pl az aldi és a spar(+délibáb) is közel van boltok tekintetében. a doberdo abc meg ilyen kisboltok nagyon drágák, onnan nem vennék még vizet se.:D

2016. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1# vagyok még az jutott eszembe, hogy az egyetemről erre szoktam sétálni esténként. és nem az a környék ahol félnék a sötétben sétálni fiatal nőként.
2016. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Olyan, hogy Doberdo lakótelep nem létezik.

Az Újkert Doberdó utcai részének nagyon jó a közlekedése: a 2-es villamos szinte körbe-járja, és sok busz végállomása is ott van, de vannak átmenő járatok is. Parkolni is viszonylag könnyű.

Drága környék: az albérletek is és a lakásárak is nagyon magasak. Ehhez igazodnak az üzletek árai is. Szinte minden bolt megtalálható.

Szerintem a közbiztonság jobb az országos átlagnál!

2016. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!