Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondoltok Budapest III....

Mit gondoltok Budapest III. kerületéről? Érdemes ott vásárolni ingatlant?

Figyelt kérdés
közbiztonság ,közlekedés, vásárlás stb..... Milyen hely a 3 . kerület ? Nem hallani egy 8.kernek. Mi van a 3 kerben amit érdemes megnézni ?

2016. jan. 6. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nagy kerület, sokféle környék – segítene, ha leírnád, melyik városrész érdekel. Óbuda belső része sok szempontból jó környék (pl. az a 3 faktor, amit felsoroltál), viszont drágább, mint mondjuk Békásmegyer.


Egyébként nem sok érdekesség van a kerületben, esetleg az aquincumi romok, a Kiscelli és az Aqiuncumi Múzeum, a Római-part. A külső részek panelrengetegében meg igazából semmi.

2016. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Én csak ajánlani tudom. Itt nőttem fel,nemrég költöztem el, de vissza szeretnék jönni a kerületbe. Római-part az ékessége a kerületnek. Rengeteg kajálda van, zenével, molók, ahova lel ehet ülni nyári estéken nyugodtan, nem szólnak érte. Biztonságos kerület. Lakást és házat venni, itt befektetés! A Pók utcai lakótelepen meg főleg, én ajánlom, ha lakótelepre szeretnél jönni. Békásmegyer is sokat változott az elmúlt években, egyre jobb és szebb lett. Vásárolni mindig tudtam, van több nagyobb központ is. Közlekedésre a HÉV nagyon jó. Hamar bevisz a Batthányi térre.
2016. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Akármilyen lakást, házat vennél, kiváló befektetés a III. kerület, még a paneleknek is folyamatosan nő az ára.

Az egyik legjobb kerület a fővárosban, ha nem a legjobb, persze az egész budai oldalon vannak jobb- és gyengébb körzetek, a III. kerület nagy kerület, s többségében bárhol jó élni, lakni.

Különösen jó a tömegközlekedés.

A vásárlási lehetőségek is, több üzletközpont, s nagy szupermarket, Eurocenter, stb...

S a közbiztonság is egyre jobb. Speciel én nem a belső Óbudai régiót tekinteném a legjobbnak, hanem Csillaghegyet, Pók utcai lakótelepet, Rómaifürdőt, de érdemes itt vásárolni ingatlant, akár belső Óbudán is, s még Békásmegyer is egyre javulgat, ha véletlenül ott szeretnél bele valamilyen ingatlanba.

Épp 30. éve lakom a III. kerületben, klassz hely! (Nem vagyok elfogult...!)

A levegő meg különösen tiszta az Észak-Budai régióban.

Néznivaló van, de az érdeklődési körödtől függ, mit tartasz "érdekesnek"...

2016. jan. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!