Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kivel érdemes megnézetni a...

Kivel érdemes megnézetni a házat vásárlás előtt?

Figyelt kérdés
Pala fedéses tető van,azzal biztos kezdeni kell valamit.Egy falat szeretnénk lebontani és a fűtésrendszert korszerűsíteni.Persze az alap állapota is érdekelne szakértői szemmel.Kit keressünk?Építészt,épitési vállalkozót vagy statikust?
2016. jan. 8. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
például engem.
2016. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem építészmérnök, úgyhogy könnyű dolgom volt.


Olyan építészt/építészmérnököt keresnék aki kivitelezésben dolgozik, lehetőleg felelős műszaki vezetőként.

2016. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van építőmester ismerős, vagy olyan, aki a statikához is ért, akkor ezt vidd magaddal. Jó alaposan meg kell nézni mindent, főleg az alapot, mert piszkosul drága az, ha körbe kell ásni és folyékony betont alája nyomatni. Vannak-e repedések, nincs esetleg megbillenve a ház (eleje megsüllyedt?), a tető beázik-e, jók a gerendák vagy korhadtak, ablakok, ajtók felett van-e koszorú (ha leszeditek a tetőt, nem dől össze a fal), lehetne sorolni. Én csak tudom, telekárban adtam el egy ilyen romosat, házként nem lehetett már.
2016. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!