Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Isaszeg milyen hely, mi a...

Kriszet kérdése:

Isaszeg milyen hely, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha helybéliek válaszolnának nekem. Költözünk és felmerült Isaszeg is. Közlekedés szempontjából nekünk megfelel, bár autónk is van. Ami érdekelne: Hogyan fejlődik? Milyen az orvosi ellátás? Hová tartozik kórház szerint? Milyen háziorvosok vannak? Egy egyszerű vérvételre vagy szemészetre hová kell utazni? Milyen az ivóvíz? Kábelszolgáltatók közül kik vannak jelen? Vásárlás szempontjából mi a helyzet? Szóval általánosságban szeretnék mindent megtudni, amit csak lehet, hogy jól döntsünk. Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok, ha negatív vélemény akkor is. Ha tehetitek indokoljatok is. Köszönöm!
2016. jan. 11. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb mint a gyöngyösi Duránda...
2016. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként itt van, nézz szét.


[link]


Ez a fő út. Szóval ez a legjobb része!

2016. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2016. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos, köszönöm, az utcákon szétnéztem én is. A kép linkjét köszönöm, nagyon tanulságos volt. Mindazonáltal továbbra is várom a válaszokat az ott élő Isaszegiektől.
2016. jan. 12. 07:54
 5/6 anonim válasza:

Isaszegi vagyok!


SOKKAL jobban jársz Gödöllővel,ha annyira érdekel ez a környék. De Gödöllőn NE Máriabesnyő!!!

2016. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óh, igazán sajnálom. Tegnap elmentünk kocsival. Elsőre nem volt rossz benyomásom, bár nem mentünk be minden utcába. Köszönöm a tanácsot! :)
2016. jan. 14. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!