Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » GDN ingatlanhálozatról vélemén...

GDN ingatlanhálozatról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

El szeretném adni a lakásomat,és ingatlanközvetítőt szeretnék megbízni.Eddig 4 cégtől jöttek,nekem a GDN-es ügynök volt a legszimpatikusabb,illetve ő mondta a laásért a legmagasabb árat.

Van valaki,aki rajtuk keresztül vett,vagy adott el ingatlant?

Megbízható,jó cég?

Vélemények,tapasztalatok?



2016. jan. 14. 16:58
 1/3 anonim válasza:
37%

nekem sajnos rossz tapasztalatom van a gdn szolnoki irodájával nevet nem irok

decemberbe felhivot hogy ő nagyon gyorsan értékesíteni tudja mert neki nagyon sok ügyfele van igaz én is ezt loditottam volna hiszen neki sok szerzödést kell begyüjteni hogy valaki a sokoból egyet megvegyen


sajnos kizárolagos szerzödést kötöttünk de semilyen + szolgáltatást nem kaptam mint amit idáig én is tudok

ingyenes internetes hirdetések

a lényeg januárban szerzödtünk ráadásul akkor is jár neki 2% ha esetleg én adom el 4 hónapja semi de nekem meg az időm véges tehát ha valaki nem lakik az ingatlanba és sürgös valami mást találjon ki ha jó áron adja ugyis eltudja adni nem kell hozzá ingatlanos segitség

soha többet ingatlanos

2017. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van velük! Végtelenül profik, segítőkészek és nagyon kiterjedt kapcsolati hálójuk van. Első körben magam próbáltam eladni a lakásomat, két hónap sikertelen próbálkozás után végül úgy döntöttem, hogy jobb szakemberre bízni a dolgot. Az egyik kollégám ajánlotta őket. 2 hét alatt eladták a lakást, jóval magasabb áron, mint amivel az elején próbálkoztam. Minden lehetséges felületre feltolták a hirdetést, kezelték az érdeklődőket (ennek külön örültem, mert már baromira elegem volt, hogy non-stop komolytalan vevők meg ingatlanosok zaklattak). Happy szerződést kötöttem velük, mindent elintéztek (energtikai tanusitvanytól kezdve az adás-vételi szerződés előkészítéséig). Nekem csak aláírni kellett meg felvenni a zsetont. :D Csak azt bánom, hogy nem azonnal ingatlanosra bíztam az eladást. Jó sok felesleges körtől megkímélettem volna magam. Ha megint eladnék, biztos, hogy rájuk bíznám. És GDN Happy konstrukciót választanék... (ez messze nem olyan, mint pl. a Duna House-os kizárólagos szerződés... rugalmasak, nincsenek érthetetlen apróbetűk és konkrétan a tenyerükön hordoznak.) baromság egyedül belevágni az eladásba. Egyszerűen nem éri meg.
2018. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Én túl vagyok két lakáseladáson. Az elsőt magam adtam el, a másodikat már ingatlanossal és nem hiába... Az ingatlan.com-ra töltöttem fel, és minden hülye megtalált. Kínkeservvel eladtam 4 hónap alatt, de annyi papírmunka volt és annyi de annyi meló, hogy eszméletlen. (Csomóan voltak, akik el se jöttek megnézni a lakást. Persze, az senkit nem zavart, hogy a melóból hamarabb el kellett rohannom és teljesen feleslegesen, mert nemhogy el se jött, de még a rohadt telefont se vette fel.) A másodikat, igaz jó pár évvel később, már a GDN Ingatlanhálózatra bíztam. 2 hét alatt eladták, semmi nyűgöm, bajom nem volt. Happy szerződést kötöttem velük, több portálra is feltöltötték a hirdetést, plusz saját adatbázisból dolgoztak. Sok sikert, remélem, tudtam segíteni! :)
2018. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!