Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Házkeresés egyedülállóként,...

Házkeresés egyedülállóként, melyik környéket javasolnád?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Költözés előtt állok és épp az új otthont keresem egyedülállóként. Főleg sorházban, ikerházban gondolkozom, de főként az érdekelne, hogy melyik kerület/környék lenne jó választás, ha szempont, hogy az utazás könnyen megoldott legyen (ergo hamat bent tudjak lenni a belvárosban BKV-val), viszonylag nyugis környéken (ez alatt azt értem, hogy ne olyan legyen ahol vágni lehet a csendet, de ne is kelljen mondjuk esti hazamenetelkor a hátam mögé sandítani folyamatosan). Eddig főleg a XIV., XVI., X., XIX. kerületeket néztem. Előre is köszönöm a javaslatokat.

2016. jan. 15. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedulallokent hazat? Budapesten? Van erre kb. 40 milliod? Es ha van, ugyan miert BKV-ban gondolkozol?


Picit irrealisnak erzem az egesz felvetest, jo lenne tudni mennyi penzt tudsz erre raszanni, nagysagrendileg milyen jovedelmed van, amibol fenn is tudod tartani a hazat, milyen idotavban gondolkozol, stb. stb.

2016. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Budapesten? Ahol a telkek ára 30-40 millió, ház nélkül?

Én nemrég adtam el egy rossz házat (kertvárosban), telekárban, 25 millióért.

Ahol esetleg lehet esélyed, azok a külső kerületek kertvárosai, pl. Békásmegyer-Ófalu, felújtott kisebb házakkal. De még inkább kint az agglomerációban, pl. Szentendre, Vác és kisebb települések. Ott van 14-18 millióért kisebb családi ház (50-60 m2) telekkel, összközművesek is.

2016. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a kérdés a környékfelmérésre vonatkozik, főleg azoktól akik esetleg ezekben a kerületekben élnek, nem arra, hogy milyen ingatlant/mit lehet most kapni/belevágjak e.
2016. jan. 15. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!