Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam sokkal jobban egyedülállóként? Hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, meg felszabadultabb.

pedig valójában szeretnék kapcsolatot,és hosszútávút.

de ha belekerülök,akkor nem olyan jó,előjön egy csomó bizonytalankodás meg stb.


N


2016. jan. 9. 15:03
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Mindkettőnek vannak rossz oldalai,olyankor biztos csak azokat látod magad előtt.
2016. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szintén így érzem magam, szóról szóra.

Talán túl sokáig éltél egyedül és már nagyon nehéz alkalmazkodnod. Én legalábbis így vagyok.

2016. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nem akarsz kapcsolatot, ha akarnál, nem éreznéd így. Ne félj a kompromisszumoktól, az alkalmazkodástól, a felelősségtől.
2016. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na jó, nem írtam le mindent, de valójában jelenleg is kapcsolatban vagyok még.

az eleje jó volt.

de ezelőtt lett vége egy másiknak, kb 2hónap telt el az egyik vége,és a között, hogy a másikat megismertem volna.

komolyan jól éreztem magam, voltak terveim stb.

és ahogy belekerülök egy kapcsolatba, és elmúlik az ismerkedős fázis, jönnek a szürkébb hétköznapok,úgy egyre rosszabb. nekem meg nincsen motivációm. valahogy kiveszik.

ellenben ha egyedül vagyok, meg vágyom kapcsolatra ,de nem görcsösen,szépen elvagyok,élem az életem.

2016. jan. 9. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
És amikor már "biztossá" válik a kapcsolat, akkor valahogy kivész belőle az izgalom ... ismerős érzés.
2016. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor volt így, amikor nem a megfelelővel voltam kapcsolatban
2016. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:
Elképzelhető,hogy tényleg nem a megfelelő emberrel vagy kapcsolatban,vagy tudat alatt aszexuális vagy.
2016. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

aszeuxuális biztosan nem.:D

hogy nem a megfelelővel..hát nem tudom. az elején jó volt, de manapság egyre jobban zavar,hogy semmi közös nincs bennünk szinte.

2016. jan. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!