Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha valakinek olyan helyzetben...

Ha valakinek olyan helyzetben van az édesapja, hogy anyagilag szinte bármit megengedhet, melyik országban telepednétek le, ahol ingatlant is vennétek, a segítségével?

Figyelt kérdés

Kérném, hogy most vonatkoztassunk el a meglehet élni, hol vannak jó munkahelyek típusú válaszoktól.

Egy élhető ország, talán normális lakossággal(kevés bevándorlóval),árak szempontjából teljesen mindegy, egyedül ami fontos lenne az adott ország szociális rendszerének a fejlettsége, az egészségügyi helyzete, és talán a későbbiekre az idősek/nyugdíjasok felőli intézkedései.

Milyen országok jöhetnének számításba, ha valaki ott szeretne a későbbiekben élni?



2016. jan. 27. 20:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Ahhoz azért pofa kell, hogy olyan helyre akarj bevándorolni, ahol kevés a bevándorló.
2016. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Hallod, apád mindent megengedhet, még ingatlan vásárlást neked külföldön és te a szociális háló felől érdeklődsz? Ha apád ennyire gazdag lenne, akkor telepedj le itthon, vegyen neked Budán villát, menjél magánklinikára és kössön neked egy nagyon jó biztositást öreg korodra.
2016. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
45%

Svajc,Luxemburg,Anglia

16/L

2016. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A szociális hálót, az egészségügyet és a nyugdíjasok helyzetét azért kérdeztem, mert nem pár évre szeretnék menni, hanem ha megöregszem akkor is ott kellene élni.

Ilyen helyekre pedig azok lennének jók, ahol most is jó körülmények vannak.

Rövid indoklást is írjatok, ha ajánlotok valamilyen országot!

2016. jan. 27. 20:23
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szíriában most kifejezetten kevés lehet a bevándorló, olcsó az ingatlan...
2016. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
szerintem rossz kategória, a politikában több választ kapnál.
2016. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

#3 kár volt oda írnod hogy 16L...sejthető lett volna a felsorolt országaid alapján...

egyébként a kérdés komoly?

vagy csak ilyen kis esti provokáció?

szerintem ilyen milliós (akár több száz milliós) kérdésnél nem a gyikes közösség (HTB-k, gyerekek, tinik, frusztrált anyukák stb.) roppant reprezentatív válaszai lesznek a mérvadóak...

2016. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha ennyire gazdagok vagytok, akkor most itt a legjobb élni. Egészségügyi ellátást magánban jót kapsz a pénzedért. A nyugdij pedig kiszámithatatlan, amúgy ha a munka téged nem érdekel, nem is értem, hogy érdeklődhetsz a nyugdij felől, mert ahhoz jól fizető munkára lesz szükség hosszú évekig.
2016. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Dolgozni nem nagyon akarok.

Tudom fura hallani, de sok ember él így, max a hétköznapi emberek nem vesznek róluk tudomást.

A nyugdíjat azért kérdeztem, mert sok helyen alanyi jogon jár, öregkorra elég magas nyugdíj.

Nem volt kedvem minden egyes országot egyesével végig nézni, ezért inkább megkérdeztem, hátha valakinek/valakiknek vannak jó ötleteik ilyen téren.

2016. jan. 27. 20:49
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Sehol nem jár alanyi jogon, főleg nem egy betelepültnek. De annyira életképtelennek tünsz, hogy inkább maradj apukád nadrágja mellett, nehogy elvesszél a világban.
2016. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!