Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hanyadik kerületben érdemes...

Hanyadik kerületben érdemes lakást, családi házat venni?

Figyelt kérdés
Pénz nem számít a kérdésemben ! Szerintetek hanyadik kerületbe érdemes költözni ? Nem befektetni szeretnék hanem élni lakni.

2016. febr. 5. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Budapest?

Milyen környezetet szeretnél? Sok esetben preferencia kérdése.

2016. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a III. kerüeltben nőtem fel, ott volt az első lakásom is.


Ahol nézelődtünk 1,5 éve amikor a mostani lakásunkat vettük az I, II, XII jött szóba, végül nem ott hanem Szentendrén vettük.


Szóval preferenciától függ de én nem szívesen laknék PEsten, szóval az I. II. XII-n kívül nálam szóba jöhet még a III. egyes és a XI. egyes részei.

2016. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen Budapest. Főleg az lenne jó,hogy ha közel lennének egyes helyek pl. szórakozási helyek
2016. febr. 5. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a III. kerületben születtem, ott és laktam sokáig. Amikor felmerült a költözés, sok házat megnéztünk, de végül kifelé mentünk, most Tahitótfalun lakunk.

A III. kerület drága hely.

2016. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
17kerület. Csendes, nyugodt.
2016. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Budai oldal mindenképp, ha nem számítana a pénz, akkor a várba költöznék :-)
2016. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hármashatárhegy, Csúcshegy (pl. Erdőalja úr, Farkastorki út és hasonlók), ha nem számít a pénz.
2016. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
8. kerület tisztviselő telep.
2016. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!