Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire igaz a VIII-ik...

Mennyire igaz a VIII-ik kerületre, hogy rossz környék? Érdemes ott lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egész jó és borzalmas részei is. Vásárlás előtt tájékozódj fórumokon, konkrét utcanevekkel, mert ez így túl tág. Ár sokszor elég árulkodó, de vannak újépítésű lakónegyedek rendkívül rossz hírű utcákban is, szóval nem döntő.
2016. febr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Palotanegyed pl. egészen jó környék és természetesen ott drágák a lakások is, a hírhedten rossz részeken én nem vennék lakást, legfeljebb kiadásra, de nem laknék benne, pedig én jól elvagyok a 8. kerületben, nő vagyok, de nem zavarnak se a drogosok, alkoholisták, se a cigányok, de napi szinten azért már idegesítene.
2016. febr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik részén.

És a házat is nagyon nézd meg, milyenek a lakók.

2016. febr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. márc. 1. 03:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Palotanegyed, Tisztviselőtelep: kifejezetten elit részek, elég magas árakkal.


Puskás környéke: ez is teljesen barátságos környék, talán itt olcsóbbak is az árak.


Belső-nyócker: a legendákkal, meg rémhírekkel ellentétben ez is teljesen élhető. Alapvetően biztonságos (persze itt nem árt jobban figyelni, mint a kerület többi részén), hátránya, hogy a higiénia meglehetősen alacsony szinten van (még a többi belvárosi kerülethez képest is), és tele van sz*r arccal (alkeszok, csövesek, rikárdók), de ezek nem nagyon bántanak, csak a látványuk lehangoló.

2016. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, szóval szerintem mindenképpen érdemes lehet ott lakást venni, akár ott élésre, befektetésre meg főleg.
2016. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. márc. 1. 09:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak teljesen igaza van.

Csak kiegészítés "Puskás környéke": Kerepesdűlő.

Tisztviselőtelepen és Kerepesdűlőn házak is vannak (kerttel).

Szerintem a 8kerben nagy a növekedési potenciál, utolsó belvárosi kerület ahol még jó áron lehet ingatlant venni, nagyon tisztul a környék.

Zuglói lakást cseréltem le 1.5 éve itteni lakásokra, eddig jól jártam vele:)

2016. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szuper, Köszönöm a tippet! :)
2016. márc. 3. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!