Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érden szeretnék házat venni,...

Érden szeretnék házat venni, de azt hallottam, hogy van egy "jó" és egy "rossz" környéke. Ezek melyikek a térképen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ófalu van rosszabb hírben, ez az M6-ostól a Dunáig való része (nagyjából).

Meg Tusculanum sem valami szép környék, ha érted.


Postástelep (Csaba utca -Tárnoki út-Riminyáki-Diósdi út által határolt rész), Parkváros v. Felső-Parkvárost tudnám javasolni (M7-es környéke).


Persze mások más tapasztalattal is bírhatnak.

2013. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdvözletem!


Én több, mint 6 évig éltem Érden, azon belül is Parkvárosban.

Utáltam ott lakni, az aszfaltozás fogalmát helyenként ismerik csak, ahol nincs, ott hepe-hupa, földes sz.r az egész, esős időben és télen kész katasztrófa, hókotrót két kezemen sok, ha láttam. És építményadót kell fizetni minden ingatlan után, legyen az családi ház, vagy társasházi lakás.

Egy szó, mint száz, én a helyedben meggondolnám a költözést.

Minden jót!

2013. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!