Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Átlagosan kereső fiatal pár...

Átlagosan kereső fiatal pár szeretne házat venni. Egyikük szülei jómódúak, sokkal tudnak segíteni, a másik részről sajnos semmivel. Valaki hasonló helyzetben? Elfogadnátok így a szülői segítséget?

Figyelt kérdés
Hogy alakulnak így a lakás tulajdonviszonyai? A vagyonosabb szülők eléggé irányító típusok.

2016. márc. 28. 11:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Az ő pénzük, ők keresték meg, megtehetik. Nem ellened teszik, hanem Téged akarnak védeni, ebből károd nem lesz, ezért kár rájuk haragudni, nem ártottak Neked, sőt!

Majd ha Neked is lesznek gyerekeid (és sok mindet tapasztalsz, látsz az életben), lehet, hogy Te is így fogod majd akkor gondolni!

Nekem sajnos senki sem tolt alám semmit, sőt, mindenért megdolgoztam, de én is haszonélvezetet tennék rá.

Örülj, hogy jobb helyzetben vagy és van választási lehetőséged, vagyis ha ennyire zavar akkor teremtsd elő magad a pénzt.

2016. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt. Igen, zavar, bar megértem őket. Valószínűleg keresunk mas megoldást.
2016. aug. 23. 16:48
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mi a probléma a haszonélvezettel? Ha nem akarjátok eladni akkor ez nem módosít semmin se. Ha meg saját lakásra vágytok akkor is elfogadhatjátok, lakhattok benne 5-10 évig amíg összeszedtek egy saját lakásra való összeget és utána költöztök. Az ingatlan megy vissza a szülőkhöz vagy ha addigra rendeződik a viszonyotok megmarad nektek és kiadjátok.
2017. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!