Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőbánya valóban olyan rossz...

Kőbánya valóban olyan rossz kerület, mint amilyen a híre?

Figyelt kérdés

Fővárosi viszonylatban az egyik legolcsóbb kerület, és a híre sem túl fényes, de mi a napokban a Harmat utca és a Mádi utca környékén sétáltunk a négyemeletes házakból álló lakótelepnél, valamint átmentünk az Óhegy parkba is, és teljesen kellemes helynek tűnt.

Nem tudom, milyenek azon a környéken lakni, ingatlant vásárolni.



2016. ápr. 3. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szinte minden kerületnek (a pestieknek pláne) vannak jó és rossz részei.

Kőbánya is ilyen.

Ahol Te jártál, az egy közepes környék. Az újhegyi ltp. pld, sokkal rosszabb, az Ács utca környéke kb. a legdurvább "nyócker" színvonala.


Azt sem mondanám, hogy a "legolcsóbb". Pld. a Havannán jóval olcsóbban kapsz lakást.

2016. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Havanna: nem napon barnultak sűrűsége elég nagy.
2016. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Hős utca környékét kell kerülni, az Óhegy park vonzáskörzete csak ízlés kérdése, én képtelen lennék ott élni, de sokan szeretik. Régebben sokat vendégeskedtem arrafelé, kiütéseket kapok tőle.
2016. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az Óhegy parkot nemrég rendbe tették. Futópálya, fitneszgépek is vannak. Nekem most kifejezetten tetszik.

A Hős utca tényleg elég érdekes képződmény. Főleg annak ismeretében, hogy egyik oldalon a Készenléti Rendőrség, másikon meg a Terrorelhárítás határolja :)

2016. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

1-es: "a legdurvább "nyócker" színvonala. "

Fordítva! A X. kerületi Hős utca rosszabb mint bármelyik 8. kerületi utca (pedig van rossz ott is).


A 8. kerületi Hős utca egy jó környék, az lakás árakon is látszik. A legolcsóbb panel is 19.5Ft: [link]

2016. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy "A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. "

a 8. kerületi Hős utcai részről mondott véleményemre, aki lehúzott tegyen egy sétát ott (nem a 10.kerületi részben) és látni fogja, hogy igazam van.

2016. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen
2016. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A VIII. kerületi része a Hős utcának tényleg jó, környékbeli lakó vagyok.

Ugyan a Hungária miatt a külsőbb részek annyira nem csendesek, de nyugalmas, fiatalok laknak, rendezett, tiszta és kitűnő a tömegközlekedés.

Nem kell lehúzni!!



A X. kerületi része a Hős utcának egy katasztrófa, elég ott azon a megállón átmenni villamossal (még le se kell szállni) és világossá válik.

2016. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Süle Dominik ***** válasza:
34%
#5 mindőssze 19.5 forint egy panel? Az nagyon olcsó..... XD
2017. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!