Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest, Vas utca (VIII....

Budapest, Vas utca (VIII. kerület) és környéke milyen? Veszélyesnek számít még?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát necces, de javul. Barátnőmet 2 éve ott rabolták ki éjszaka. A Rákóczihoz közel eső része, a Színmű mellett szerintem nagyjából okés, bár ha van lehetőséged rá én azért más felé is nézelődnék.
2016. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ajjaj... A Bródy Sándor fele eso vegeben van a lakas, az utolso harmadaban az utcanak. Raadasul en is lany vagyok. Ezek szerint eleg necces... Magaert a lakasert fajna a szivem.
2016. ápr. 6. 01:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mennyire számít a biztonságérzet, nyilván anno őt már 3 utcával előre kiszúrta és követte a tettes, szóval ez nem feltétlenül a Vas utca hibája. A környező utcák között van sok egész normális is, csak az a baj, hogy a körúton kívüli részek meg nagyon gettók és az az 500m távolság senkit se fog megállítani. 5-10 éven belül szerintem jó környék lesz, most még másfelé is nézelődnék.
2016. ápr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég láttam a körúton,rákoczi magasságában egy kapucnis bement egy sarki boltba,valamít lophatott, mert a kezében tartotta átsietett a körúton ment befele a kis utcácskába,biztonsági a bolt elött ordítozott.mondom ilyen még van?még mindig lepratanya?az bizony!ritkán járok arra,utálom nagyon.
2016. ápr. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Full biztonságos.hozzád költözök ha kell
2016. ápr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utobbi valasz mindent elmond... :D

Es ha meg latjatok esetleg... Corvin negyed, Pont a Corvin Plaza mellet? Milyen?

2016. ápr. 8. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:
szia, az eredeti ingatlant belinkelnéd ha nem vetted meg? :) köszi!
2016. máj. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elkelt masnak mar... Mi vegul a VI.-ban vettunk :)
2016. máj. 24. 09:28
 9/12 anonim ***** válasza:
köszi! és a VI-ban sikerült 20M vagy az alatt megúszni? a VI-ik nekem is lehetséges célok között van, csak mostanában sokat hallani róla, hogy menekülnek az emberek, mert buli buli buli és élhetetlenné tetté, de sztem ez csak utcákra korlátozódik
2016. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos... Sőt.... De az még a Vas utcán sem lett volna meg. 32 körül jöttünk ki... De nem bántam meg. Utcákra korlátozódik szerintem, de jól meg kell nézni az adott utcát éjjel és nappal is. :) Az opera mögötti kisebb utcák talán csendesebbek. :)
2016. máj. 28. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!