Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a lakóközösség Isaszegen?

Milyen a lakóközösség Isaszegen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Isaszegre költöznénk. Milyen a lakóközösség,milyen a közbiztonság? Nincs sok kötekedő,balhés egyén? Nincs sok betörés? Melyik része esetleg ami elkerülendő? Illetve hallottam,hogy van cigánysor...az merrefelé van?

Nagyon köszönöm!



2016. ápr. 7. 15:04
 1/3 anonim válasza:
70%
úgy tudom sok a rejtett erőforrás ott,rokonaim laktak ott egy nagy családi házban, egyik nap Pestre jöttek be vásárolni autóval, mire hazaértek az egész házat kipakolták a rejtett erőforrások,de olyan szinten hogy teherautóval mentek és mindent vittek szó szerint, de olyan kényelmesek voltak hogy még megálltak rágyújtani is, mert füstszag maradt utánuk,a rendőrök nem találták meg kik lehettek , feltehetően kifigyelték mikor mentek el, és azt is figyelhették hogy mikor jönnek vissza,másként nem cigizgettek volna ilyen nyugodtan.Nem lettek meg.Nagy volt a kár. Sok sikert
2016. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
25%
Szia, én Isaszegen lakom és szerintem teljesen rendben van. Oké elég sok a cigány de igazából nem zavarnak mondhatni egyáltalán. Nem a kötekedősebb fajta..de persze nem mondom hogy nem azok. Minden más szuper Isaszegen, nekem az egyetlen nagy gondom hogy ha nincs jogsid akkor elég sokáig tart bemenni a városba. Szerintem klassz város.
2016. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátaim laktak Isaszegen, nekik tetszett, szerettek ott lakni. (Most Anglia gazdaságát erősítik).
2016. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!