Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 8. kerület melyik részére...

A 8. kerület melyik részére költöznétek és melyikre nem?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnénk venni Budapesten, és szóba jött a 8.kerület is az alacsony árak miatt. Tényleg az egész kerület olyan rossz, mint amilyennek mondják, vagy vannak jó részei, ahová akár be is költöznétek?

2016. ápr. 12. 00:17
 1/5 anonim válasza:
29%
Én nem költöznék oda, de tényleg vannak kevésbé vészes részei. A volt párom is a 8. kerületben lakik, ő is az alacsonyabb árak miatt költözött oda, de viszonylag jobb környékre. A Kálvin tér és az Orczy tér még annyira nem vészesek. Viszont szerintem kerüld a Blaha Lujza teret és a Népszínház utcát.
2016. ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A Múzeum krt. is 8 ker, meg a Bródy S. utca is pl. google mapsezd meg őket.:) én ott laktam 2 évig, most mellette az V. ker-ben lakom, de mindkettő ugyanolyan jó környék volt. nagyon szerettem. Meg a Baross utca, Üllői eleje is jó, de nagyon drága.


de ez persze nem a tipikus nyolcker, ez Körúton belül volt.

2016. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A Corvin negyed eléggé menő mostanában....
2016. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cirvin negyedben most adtam el a lakásom 709 e / nm áron tehát nem olcsó hely de jó része a 8 nak
2016. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Százados negyed, Kerepesi út - Hungária körút - Asztalos Sándor út által határolt terület szép, rendezett, nyugalmas. Fiatal, családos emberek laknak ott.

Újépítésű lakások; utolsó generációk közé tartozó három emeletes panelok, "nempanel" társasházak.

A tömegközlekedés kiváló.

Ha nem az újépítésűt célzod meg, akkor az ingatlan ára se hinném, hogy egetrengető.

2016. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!