Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tégla (NEM új építésű, minden...

Tégla (NEM új építésű, minden más) vagy panel?

Figyelt kérdés
Előnyök hátrányok, kinek mi a tapasztalata? Aki ilyenbe és olyanba is lakott mi tetszett egyikben másikban s mi nem egyikben másikban. Azt hiszem új építésűt kizárnám ( értsd kb 2000-es években vagy utána épült ) egyfelől , mert elég drágák másfelől mert azt hallottam a zajáthallás ezekben a legdurvább. Ha tégláról van szó kérlek említsétek meg, hogy gangos ( "nagypolgári" ) vagy éppen milyen típusról beszéltek, és kb mikor épült.

2016. máj. 7. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nekem lényeges a saját kert, udvar :) az külön öröm,hogy amikor a családi házamba ülök a wc-n nem kell a fölöttem lakót hallgatni ha épp a dolgát végzi és amikor lehúzza nem olyan mintha a fejemre esne a víz.Nem arra ébredek vasárnap reggel 7kor,hogy a nyugdíjas néni órákon keresztül klopfolja a húst mert ugye ha 10kor állna neki délre akkor is kész lenne,de neki hajnalba kell...pont úgy mint porszívózni is. Kertes házba nőttem fel és nekem egy kínszenvedés volt az a 4 év amit a panel 4. emeletén kellett töltenem.Férjem panellakó gyerek volt és ő azt szokta meg, neki jó lett volna az is. Az első időkbe én örömmel vágtam a füvet,túrtam a kertet,lapátoltam a havat stb stb stb mert nekem ezek voltak az alapok, neki idő kellett mire alkalmazkodott ahhoz,hogy munka után nem a fotelba hanem a szabadba mert már erdő nől az udvaron stb stb 10 éve lakunk családiba és már eszébe nem jutna vissza menni.
2016. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Csak polgári lakást vennék, ha volna pénzem. Annyi, hogy hidegebb van, de nyáron sincs meleg emiatt. Tágas és kényelmes. Mivel nincs pénzem, ezért panelt vettem és polgárit bérlek.:)
2016. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legjobb megoldás egy magasan fekvő beton alapra épült vályog ház
2016. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HA Panel akkor a felsőbb szintek(azok annyira nem zajosak).

Kertest az vegyen akinek van pénze és elég szabadideje(kb. a nap 24 órája).

Ma már, amikor lehetőség van 1000km-eket megtenni viszonylag rövid idő alatt, akkor nem kell a paneltől félni, bármikor el lehet menni kikapcsolódni vagy vannak remek parkok is, legalábbis felénk elég sok van főleg hogy a panel is egy parkban van! :)

Sőt sok olyan felújított panelt láttam ami nagyon szuperül meg van oldva, az erkély mint egy kis kert! Persze nem olyan mint a nagyobb társai, de azért ki lehet kapcsolódni!

Ha kertest vennék akkor pedig csak önellátó életmódra rendezkednék be, sajnos átmenet nincs. Ha városban veszel kertest akkor megint csak zajos lesz a közelség miatt, ha pedig messzebb akkor a bejárás lesz az ellenséged!

2016. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!