Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy lehet megoldani jelzálogg...

Hogy lehet megoldani jelzáloggal terhelt ingatlan vásárlását?

Figyelt kérdés
Venni szeretnénk egy házat 21M-ért az eladó elmondása szerint a hitelből 6-7M ft-van még hátra,viszont ez a hitel a fiáé,az eladónak is van hitele szintén ilyen összegben a fia házán.A jelzálogot úgy szeretné megoldani,hogy a fia házán lévőt kifizeti a mi általunk adott előlegből,majd az eladni kívántról a jelzálogot át szeretné vinni az így már tehermentes másikra.Én viszont tartok attól,hogy oda adjak ennyi pénzt,és mi van ha a bank mégsem engedi a jelzálog átvitelt?Akkor én honnan kapom vissza a pénzemet?Valakinek jó ötlete?
2016. máj. 19. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"Akkor én honnan kapom vissza a pénzemet?Valakinek jó ötlete?"


Ez 1 érdekes kérdés,pont a TV2 híradóba való.

2016. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fizesse ki előbb azt amelyiket meg akarjátok venni aztán az már senkit nem érdekel,hogy családon belül mit kezdenek a többivel.
2016. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leginkább amit 2-es mond. Kérdezz meg egy ügyvédet is.
2016. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Azon az ingatlanon kell a jelzálogot kifizetni, amit veszel. Nem is értem ezt. Neked mi közöd hozzá, hogy őneki hol van a hitele? Adsz egy előleget,elmentek ügyvédhez,kifizeted a vételárat, ő pedig arra a napra amikor megkapja a a pénzt, kér egy zárást a hitelre a banknál.Ezt így szokták, de az ügyvéd majd elmond mindent.
2016. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és biztos, hogy nem adnék 6-7 millió előleget! 10% max!
2016. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!