Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budaörs vs Budakeszi?

Budaörs vs Budakeszi?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb a következő szempontok alapján: közlekedés (Széll Kálmán tér) mind autós mind tömegközlekedés, árak, természeti környezet, programok, város atmoszférája ?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. jún. 8. 22:28
 1/5 anonim válasza:
92%
A Széll Kálmánra bejutás Budakesziről a közelség miatt egyértelműen jobb autóval és busszal egyaránt. Budakeszi inkább mondható természetközelinek az erdők közelsége miatt. Mivel Budaörs nagyobb város így valamivel több programon vehetsz részt helyben, de szerintem ez Budapest közelsége miatt nem annyira mérvadó. Budakeszi inkább kisvárosiasabb mint Budaörs. Öszeségében mindkét várost kellemes helynek gondolom, bár budakeszi lakosként ide húz a szívem :)
2016. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott akarsz venni ingatlant, akkor menj el, autókázz egy hétköznap reggel, nézz körül, stb. Mindegyik szép hely és drága.
2016. jún. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel és délután (főleg munkába és hazamenetelkor), mindkét helyen kialakulnak dugók, ezek elkerülésére sok lehetőség nincs.

Tömegközlekedésre mindkét esetben caak buszok vannak.

A Széll Kálmán térhez (csakazértis Moszkva tér!) B.keszi közelebb van, egyszerübben elérhető.

Budaörs fejlettebb, Budakeszi nyugodtabb, kellemesebb, természetközelibb, és szerintem ez a fontosabb.


Én Budakeszit választanám (természetesen sok más szempont, ár ingatlan állapot is fontos).


Érdemes még Pesthidegkúton és Budaligeten is nézelődni, hasonló csendes nyugodt környék.

2016. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Széll Kálmán térre Budaörsről is van busz, bár az lassabban ér oda a távolság miatt. Budaörs egy nagyon kellemes hely, erdőkkel ugyanúgy tele van, de fejlettebb, a sok helyi adózó miatt. A város folyamatosan javítja az utakat, rengeteg új épületet húznak fel, vagy újítanak fel minden évben, és nagyon fejlett az oktatás is, ha esetleg az is fontos.
2016. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
22 éve lakok Budaörsön, de Budakeszi nekem szimpatikusabb.
2016. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!