Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakás vásárlásnál fontos...

Kókuszlány kérdése:

Lakás vásárlásnál fontos szempont e, hogy miért adják el?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy tegnap két lakást néztem meg a párommal az elsőnél azért adják el mert családbővítés lesz .Érezhető volt a pozitív töltetég a lakásban a másikat ami amúgy nagyobb volt azért adják el mert elválnak egymástól.

2016. jún. 16. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Marhára nem számít. 99%ban kamuszöveg.
2016. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Lényegtelen.

Én is hirdetek egy lakást, de soha senki nem kérdezte még meg miért adom el. Nem ez számít.

2016. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem fontos. Ha valami nagy hátránya, hibája van, azt úgysem fogják elmondani. Pl. minden éjszaka 85 kombájn vonul el az utcában (csak egy extrém baromságot írtam), vagy a szomszét minden második nap technopartikat szervez stb...
2016. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Cseszheted a pozitív "töltetég"-et, ha beázik a plafon, recseg a padló, mállik a vakolat...
2016. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én úgy értettem hogy lakás kinézetre oké a töltöttség a kérdés na :)
2016. jún. 16. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy rendben van, akkor sem érdekes. Majd te, ti megtöltitek kellemes légkörrel. ;)
2016. jún. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, aki ügyesebb eladó, az jobb szöveget talál ki...
2016. jún. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xswerdy ***** válasza:
100%
meg szokás kérdezni. Persze, hogy számíthat, csak nehéz kideríteni a valós okot. Ha pl. zűrös szomszéd van, nem fogják elárulni.
2016. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy uccsó mondja. Ha triviális oka van, akkor lényegtelen, hogy miért adják el. Ha valami kellemetlenség az oka, azt meg nem fogják az orrodra kötni.
2016. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A "töltöttségről": az azt jelenti, hogy neked érzelmileg hogy jön be a lakás, illetve mint otthonnak (ahogy most lakják) milyen a lakás kisugárzása, de ez szintén szubjektív, tehát, hogy neked hogy jön be az adott lakás. Mivel a lakásvásárlás részben szubjektív (mi tetszik).

Az hogy azért adják el, mert jön a gyerek, vagy mert utálják már a környéket, az mindegy. Nem kell adni rá. Arra kell adni, ami műszaki kérdés: beázik, penészes, salétromos, omlik, dől, már leomlott. Ezek a fontosak. Vannak hibák, amiket kötelező elmondani, de hogy utálja a környéket, hülye a szomszéd, azt nem. Erre majd rájössz, ha megveszed :-) (vicc volt, bocs, de amúgy így van)

2016. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!